Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Устаткування » 2019 » Червень » 11 » LOZOVA MACHINERY демонструють 20-річний досвід і ефективні новинки на виставці АГРО-2019

Розміщення новин компаній

LOZOVA MACHINERY демонструють 20-річний досвід і ефективні новинки на виставці АГРО-2019

З 4 червня, на міжнародній виставці АГРО-2019, в Києві, найбільший український виробник грунтообробної техніки – ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ – демонструє низку новітніх розробок 2019 року.

У масштабній експозиції представлені новинки сільгоспагрегатів – результат технічних досягнень і комплексних рішень для українського та європейського ринків, який відповідає найвищим вимогам аграріїв.

2019 рік – показовий і ювілейний для компанії. Виповнюється 20 років ЛОЗІВСЬКИМ МАШИНАМ і легендарній зубовій бороні ЛІРА (яка є практично в кожному другому господарстві в Україні).

Також у цьому році лінійка дискових борін ДУКАТ відзначає свій 10-річний ювілей. Саме десять років тому перші борони ДУКАТ вийшли із заводських цехів і були презентовані на «АГРО-2009».

Сьогодні ДУКАТ це:
• 10 конфігурацій машин із шириною захвату від 2,5 майже до 17 метрів;
• 12 оформлених патентів унікальних вузлів і рішень;
• більше 2000 господарств в більш ніж 20 країнах світу;
Новий вигляд LOZOVA MACHINERY
Компанія дбає, щоб техніка не тільки якісно обробляла землю і була вигідним вкладенням коштів, а й щоб аграріям було зручно, естетично приємно працювати в полі. Новий дизайн LOZOVA MACHINERY, в основі якого закладена природна досконалість форм, в повній мірі вирішує цю задачу. Динамічний і потужний зовнішній вигляд агрегатів відповідає духу і технічним характеристикам ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН: швидкісний, міцний, інноваційний, сучасний і прогресивний.

«Ми вважаємо, що техніка повинна бути ергономічною та естетичною, а всі елементи – зручними в експлуатації. Тому з 2019 року робимо рестайлінг всіх агрегатів: почали з глибокорозпушувача та дискових борін. Розробки йшли більше року – готували сотні скетчів, дизайнів, проб і відбили потужність, прагнення, інноваційний дух «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» – заявляє президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд.

ПРЕМ'ЄРИ LOZOVA MACHINERY

Найбільш очікуваною аграріями прем'єрою ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН став тракторний багатофункціональний напівпричіп-перевантажувач KELT XXL. Це новітня розробка ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН – трейлер, який може перевозити вантажі об'ємом до 43 м3. А унікальна система розвантаження – за допомогою стрічкового конвеєра – розвантажує трейлер за 2 хвилини.

KELT може оснащуватися додатковими пристроями: шнековий перевантажувач, розкидач органічних добрив, а також інноваційною системою регулювання тиску в шинах.

«Однією з переваг і відмінних рис трейлера є його повна відповідність правилам дорожнього руху за габаритами і навантаженням на вісь! Він спокійно та безпечно може їздити по дорогах загального користування», – розповідає головний конструктор ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН Олексій Гриненко.

Лідер сезону 2019 – дискова борона ДУКАТ з шириною захвату 9 метрів. Борона втілила в собі оновлений сучасний стиль ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН, новий дизайн і поліпшену конструкцію. Агрегат успішно пройшов випробування і вже восени його можна буде придбати у офіційних дилерів компанії.

«Я задоволений ДУКАТ, тому що швидкохідний, допоміг нам з посівною. Якщо раніше з іншими дисками ми проходили 7-8 км/год, з вашими дисками – 14 км/год. В 2 рази більше і швидше закрили площу», – зазначає власник ДУКАТ-6, Ткаченко Андрій Миколайович, ТОВ МОРІС, Чернігівська обл, Козелецький район.

ДУКАТ-GOLD-6 – важка дискова борона з мінімумом обслуговування і максимумом продуктивності! Техніка створена для роботи із залишками крупностебельних культур, ідеальна при обробці площ з пожнивною масою стеблин кукурудзи і соняшнику. Випробування завершені і агрегат в серійному виробництві.

Глибокорозрохлювач ФРАНК-3 зі збільшеною до 3-х метрів шириною захвату. Оснащений твердосплавними наконечниками HARD-SHELL, які відрізняються найбільш тривалим терміном служби в своєму класі. Агрегат представлений в новому дизайні, у нього посилено рама, вбудовані обслуговуються підшипникові вузли.
ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY
З цими та іншими новинками можна ознайомитися на ДНІ ПОЛЯ, який пройде традиційно, вже вп'яте, в Лозівському районі Харківської області 25 липня. Тут можна своїми очима побачити якість роботи техніки і з'ясувати всі найважливіші для вас питання по експлуатації Лозівського МАШИН.

Агрегати, представлені на виставці, демонструють найважливіші характерні риси і всю вигоду використання техніки LOZOVA MACHINERY:
● «нуль обслуговування» – коли агрегат за весь життєвий цикл практично не вимагає втручання людини для обслуговування;
● мале споживання палива – дає неймовірну економію протягом року;
● максимально висока швидкість обробки грунту – в умовах скороченого агрономічного року набуває неймовірну важливість.

Техніка ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН цілком доступна українським аграріям - всі агрегати беруть участь у державній програмі 25% компенсації вартості (40% для фермерських господарств).
ЕКСПАНСІЯ LOZOVA MACHINERY

LOZOVA MACHINERY – єдиний український виробник, який настільки масштабно представляє свої продукти на світових ринках. Не виняток і цей рік – техніка компанії представлена практично у всіх європейських країнах на виставках, днях поля і демопоказах.

Окремо варто відзначити участь у найбільших виставках таких вимогливих до рівня техніки країн, як Великобританія і Канада (виставки LAMMA і Cereals), в найбільшій в світі сільськогосподарській виставці Агрітехніка в Німеччині, де виставляються кращі з кращих.

Україна – це країна з однією з найбільших за площею орних земель. І техніка ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН успішно пройшла перевірку практикою і часом: експлуатація в складних умовах і інтенсивне використання в повній мірі довели переваги бренду.

Щорічно компанія освоює нові типи техніки і розширює лінійки існуючої. Уважно прислухаючись до побажань клієнтів, ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ створюють нові і проводять модернізацію своїх традиційних агрегатів, модифікуючи їх до різних грунтових умов. Створюють багатофункціональні і комбіновані знаряддя, що підвищують врожайність і прибутковість аграрних підприємств.

Саме такі технології і пропонують LOZOVA MACHINERY – нове покоління агротехніки, з якої гроші аграріїв орють!
_______________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 160 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz