Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Експорт / імпорт » 2019 » Квітень » 21 » LOZOVA MACHINERY на ринку Німеччини

Розміщення новин компаній

LOZOVA MACHINERY на ринку Німеччини

LOZOVA MACHINERY відкриють посівний сезон в Німеччині участю в сільськогосподарській виставці Agra Leipzig (25-28.04, м Лейпциг).

Спільно з новим дилером, найбільшим європейським дистриб'ютором - компанією Belimpex ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ презентують коротку дискову борону ДУКАТ з шириною захвату 3 метри. Надійний і ефективний агрегат користується попитом на ринку Німеччини.

Оригінальні конструкторські рішення роблять вигідним застосування борони в будь-яких агрокліматичних умовах. ДУКАТ забезпечує якісне копіювання рельєфу і стабільну глибину обробки. Підпружинена 3D-стійка знижує споживання палива на 20%. Агрегати не вимагають обслуговування і не мають жодної точки змащення - це додатковий плюс і суттєва економія коштів аграріїв.

Також встигли підкорити німецьких фермерів і зубопружинні борони ЛІРИ з шириною захвату 15 і 24 метри. Машини гідно оцінили кілька великих господарств.

«Ми відкриваємо весняний сезон в Німеччині, - каже директор з експорту Агродівізіону Едуард Чудопалов. - ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ успішно співпрацювали з місцевими аграріями весь минулий рік. Наша техніка стає популярною і затребуваною, про це говорять повторні продажі».

За його словами, LOZOVA MACHINERY очікує збільшення обсягів продажів і планує розширити ареал присутності у всіх регіонах Німеччини.

Запрошуємо відвідати наш стенд Halle FG, stand A103 і вибрати Вашу техніку для вигідного землеробства.
_______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 129 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz