Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Устаткування » 2019 » Квітень » 23 » LOZOVA MACHINERY відзначають 10-річчя дискової борони ДУКАТ

Розміщення новин компаній

LOZOVA MACHINERY відзначають 10-річчя дискової борони ДУКАТ

У 2019 році ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ відзначають 10-річний ювілей з дня випуску першої короткої дискової борони ДУКАТ.

Перший ДУКАТ з шириною захвату 2,5 метра був представлений в Києві на агропромисловій виставці АГРО влітку 2009 року. Продажі агрегату стартували восени того ж року.

«Створенню ДУКАТ передував глибокий аналіз ринку, ми уважно вивчали потреби галузі. Далі був ряд конструктивних замальовок, кілька концепцій, серед яких були 4-х і 2-х-рядні машини на базі різних стійок, після чого ми визначилися, що необхідно створювати коротку дискову борону на індивідуальній, гнучкій стійці», - розповідає головний конструктор Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ) і розробник лінійки ДУКАТ Олексій Гриненко.

Ресорна 3D-стійка - це оригінальний конструкторський винахід ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН який покращує якість обробки ґрунту і дозволяє знизити витрату палива на 20%. Борона також забезпечена унікальними необслуговуваними підшипниковими вузлами HARP AGRO UNIT та зносостійкими робочими органами. «Якщо порівняти модель 2009 року і новий ДУКАТ-9, то абсолютно очевидно, що багато в чому машина змінилася. Однак, основні компоненти, «серце» машини - підшипниковий вузол, диски і підпружинена стійка, завдяки чому ДУКАТ став таким популярним, залишилися таким ж», - зазначає О. Гриненко.

Дискова борона ДУКАТ в цифрах:
- 10 конфігурацій машин з шириною захвату від 2,5 до 16,75 метрів;
- більше 2000 господарств в більш ніж 20 країнах світу;
- 12 оформлених патентів.

Лінійка ДУКАТ стрімко розвивалася і вже на початку 2010 року була представлена дискова борона ДУКАТ-5, потім з'явилися агрегати з іншого шириною захвату, поступово заповнивши весь модельний ряд.

«Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо модернізувати, поліпшувати дискові борони, - говорить віце-президент з маркетингу та продажу Роман Гіршфельд. - Нещодавно вийшла 9-метрова машина, скоро вийде ДУКАТ-8 в абсолютно новому стилі, з'явиться вдосконалена 4-х-метрова борона. Оновляться і інші агрегати. Додам, що всі моделі ДУКАТ можуть бути оснащені будь-яким з 5 варіантів катків, призначених для різних типів ґрунтів ».

Сьогодні ДУКАТ став лідером продажів як на українському, так і на зарубіжних ринках і став до вподоби аграріям з усього світу.
_____

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 268 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz