Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2019 » Листопад » 21 » МАУ продовжує оптимізувати мережу

Розміщення новин компаній

МАУ продовжує оптимізувати мережу

З метою повернути бізнес в зону беззбитковості авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» продовжує оптимізувати маршрутну мережу в східному і західному напрямках.

Так, з 14 січня 2020-го провідний український перевізник припинить виконувати власні регулярні рейси між Києвом і Краковом.

Відбудуться зміни і у розкладі рейсів, що з'єднують Київ і Бангкок. З 16 листопада частотність польотів за маршрутом буде знижено до 3 щотижневих рейсів. Починаючи з 29 березня і на весь період літньої навігації IATA 2020, повітряне сполучення між столицями України і Таїланду буде призупинено.

Пасажирам, яких торкнуться зміни в розкладі рейсів МАУ, буде запропонований рерутинг за наявності такої можливості або повернення вартості квитка (або його невикористаної частини), якщо зміна маршруту є неможливою або пасажир відмовляється від запропонованого альтернативного рейсу.

Для якісної і оперативної обробки заявок компанією, пасажирові необхідно звернутися за допомогою одразу, як він дізнається про зміни у виконанні його рейсу. Повернення коштів за невикористаний квиток (його частину) здійснюється за місцем придбання і в валюті оплати.

За всіма питаннями пасажири можуть звернутися до авіакомпанії. Співробітники авіакомпанії МАУ докладуть максимум зусиль для пошуку найбільш оптимальних та зручних способів вирішення проблеми кожного конкретного пасажира.

Для інформації:
Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» заснована в 1992 році. 100% акцій МАУ знаходяться в приватній власності. Авіакомпанія з'єднує Україну з більш аніж 50-ма містами і ключовими пунктами Європи, Азії, Америки, Африки, Близького Сходу та країн СНД і забезпечує стикування з маршрутами авіакомпаній-партнерів до понад 3 тисяч міст світу. МАУ виконує понад 1100 регулярних рейсів на тиждень. Сьогодні у парку МАУ 42 літаки із середнім віком 11,6 роки. Базовим аеропортом є Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (KBP).

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 97 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz