Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2019 » Вересень » 30 » МАУ змушена зупинити польоти до Алмати

Розміщення новин компаній

МАУ змушена зупинити польоти до Алмати

З початком Зимової навігації, 27 жовтня, авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» припиняє виконання власних прямих регулярних рейсів між Києвом і Алмати. Пасажири МАУ як і раніше зможуть дістатися до Казахстану завдяки код-шеринговій угоді з авіакомпанією Air Astana на маршрутах до Нур-Султана та Алмати.

Рішення зупинити польоти прийнято у зв'язку з негативною рентабельністю рейсу, викликаною необхідністю облітати територію Російської Федерації. Заборона використання повітряного простору РФ для українських перевізників призвела до значного збільшення тривалості рейсу Київ – Алмати – з 5 год. 20 хв. до 6 год. 35 хв. – і, відповідно, додаткових витрат, покрити які не представляється можливим навіть з урахуванням ефекту від транзитних перевезень.

В грудні 2018 року МАУ припинила виконувати власні рейси до Нур-Султана (раніше Астана) – накопичені за 2016 – 2018 рр. збитки на маршруті склали 7,28 млн. доларів США.

«Рішення це вимушене і логічне. Воно пов'язане з труднощами в реалізації хабової моделі, які були неодноразово озвучені раніше. Втрати понад $ 7 млн не дозволяють нам надалі виконувати збитковий рейс», – зазначив президент МАУ Євген Дихне.

У період з 2013 по 2019 роки авіакомпанія МАУ виконала 2120 рейсів за маршрутом Київ – Алмати – Київ, доставила 528510 пасажирів і 3600 тонн вантажів та пошти, а також забезпечила Міжнародному аеропорту «Бориспіль» додатковий транзитний потік у 380 тисяч пасажирів.

Розклад код-шерінгових рейсів між Києвом та Алмати дозволить зберегти лише частину транзитних можливостей по маршрутній мережі МАУ. Закриття рейсу порушує хабову модель авіакомпанії, проте є вимушеним заходом, покликаним повернути компанію до зони прибутковості.
_____________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 149 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz