Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Дистрибуція і торгівля » 2019 » Квітень » 25 » Мережа «МОРЕ ПИВА» почала освоєння Запорізької області

Розміщення новин компаній

Мережа «МОРЕ ПИВА» почала освоєння Запорізької області

20 квітня компанія відкрила перший магазин у Запоріжжі за адресою: просп. Соборний, 149.

Згідно із затвердженою стратегією мережа увійшла в новий регіон з брендом HOP HEY. Магазин працює у форматі маркету з частковим самообслуговуванням. Асортимент HOP HEY включає 20 кранів з пивом та іншими напоями на розлив; пляшкове українське та імпортне пиво; вина і б\а продукцію; понад 200 видів закусок; а також супутні SKU, сувеніри та товари для відпочинку.

27 квітня компанія планує відкрити в місті ще 2 магазини під брендом HOP HEY за адресами: просп. Соборний 144 і вул. Яценко, 2. При цьому в регіонах, освоєних до 2018 року, мережа продовжує паралельно з маркетами самообслуговування відкривати магазини в базовому форматі мінімаркета під брендом «МОРЕ ПИВА».

Про компанію

«МОРЕ ПИВА» - найбільша в Україні мережа магазинів розливного пива, заснована в 2009 році в Дніпрі. Розвиваючись шляхом франшизи, компанія об'єднує понад 340 магазинів у Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській, Кіровоградській, Черкаській, Одеській, Київській та Харківській областях.

У квітні 2018 року компанія представила новий бренд HOP HEY, оголосивши про початок ребрендингу та реформати фірмових торгових точок.
_______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 224 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz