Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2019 » Квітень » 7 » Мережі 5G запущені в комерційну експлуатацію в США і Південній Кореї

Розміщення новин компаній

Мережі 5G запущені в комерційну експлуатацію в США і Південній Кореї

Перший тиждень квітня став важливою віхою в історії 5G - у комерційну експлуатацію запущені мережі 5G двох операторів у Південній Кореї і мережі Verizon у двох містах США.

Ці 5G-мережі розгорнуті на обладнанні Ericsson.

У США послуги 5G тепер є доступними абонентам Verizon у визначених районах Чикаго і Міннеаполіса. У Південній Кореї користуватися 5G можуть абоненти SK Telecom і KT. Для користування новими послугами потрібні смартфони з підтримкою 5G, і вони вже представлені до продажу. У Кореї на честь запуску технологій нового покоління 5G-смартфони від операторів першими отримали знаменитості і почесні абоненти.

Завдяки високій швидкості передачі даних і моментального відгуку мережі 5G можна з комфортом дивитися фільми онлайн, грати в ігри і користуватися розважальними послугами.

На даний момент компанією Ericsson анонсовано 18 угод з операторами про намір розгортати 5G, і в перспективі очікуються нові анонси.
_________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 169 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz