Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » АПК » 2019 » Липень » 19 » Місяць до початку провідної яблучної конференції в Україні

Розміщення новин компаній

Місяць до початку провідної яблучної конференції в Україні

Менше місяця залишилося до початку роботи дев’ятої міжнародної конференції «Яблучний бізнес України-2019», яку цього року буде приймати м.Дніпро. Традиційний період проведення, 14-15 серпня, дає змогу усім учасникам яблучного бізнесу підготуватися до нового сезону не тільки з технічної сторони, а й почати його з повним розумінням стану та найближчих перспектив розвитку ринку яблук в Україні.

Яблучний сезон 2019/2020 буде суттєво відрізнятися від попереднього, на думку багатьох експертів галузі та фермерів. Цієї ж точки зору притримуються й організатори конференції – аналітики проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

Не зважаючи на період літніх відпусток, організатори відмічають активну реєстрацію учасників конференції, серед останніх з них свою участь підтвердили такі компанії як:

Володимирські Сади, Аграна Фрут Україна, Аграна Фрут Лука, Аврора, Дніпрорутс, Сади Дніпра, Євро Фреш Фрут, Український Сад, Садове Кільце, Сингента Україна, Толсма Україна, ФГ Русаков, Профполив, Русбана інжиніринг Україна, Новітні Технології, Київський картонно-паперовий комбінат, Евкаліпт-Р, ВІТАЛ ТРЕЙДИНГ, ЄФТ Плюс, Інсолар-Холод, Ельбрус-2000, Аграрна компанія-2004, Голанд Плант Україна,
ФГ Гадз, ФГ Лановенко, Ашан Україна, АТБ-Маркет, Астра, Агро Газ Коммодіті, United Nation's Food and Agriculture Organization (FAO), Andermatt Biocontrol AG, Vistula Foods, Українська плодоовочева асоціація, AgroFruitConsult, Van Amerongen, Greefa, Alquimia Fruits S.L, JWM Joy Wing Mau Asia, South America Fruits, Abuseedo Trading Establishment/Top Fresh S.r.l., Abdullla al Khattal, NRTC, MARHABA, Gourmet Fruits and Vegetables, Fresh Fruits Company, GUINEEGALAISE SUARL, Бахус Глобал, ТехноКарно, Алма Іссик, PIGO, Петруцалек та ін.

Конференція, за традицією, відбудеться у дводенному форматі:

14 серпня – конференційні сесії у м. Дніпро (LUCIA Banquet Hall, вул. Камчатська 63);

15 серпня – практичний бізнес-тур до ТОВ «Сади Дніпра» (ТМ UApple), одного з провідних виробників та експортерів яблук в Україні.

Ключові організаційні моменти події:


•спеціальні умови участі для виробників яблук – 3400 грн (14 серпня);
•унікальні можливості для нетворкінгу: близько 200 делегатів-професіоналів бізнесу з 8-10 країн світу – виробники яблук (більше 50%), переробні підприємства, представники гуртової та роздрібної торгівлі, постачальники ЗЗР, МТР та устаткування, а також інвестиційні і фінансові організації тощо;
•насичена сесійна програма першого дня події: близько 20 спікерів-практиків і експертів яблучного ринку, включно з презентацією ексклюзивного прогнозу виробництва і цін на яблуко в Україні від проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти»;
•експозиція технологій для яблучного бізнесу – біля 15 провідних компаній-постачальників МТР та устаткування для успішного виробництва і доробки яблук;
•міжнародний торговий форум за участі імпортерів яблук із ЄС, Близького Сходу та Південно-Східної Азії;
•додаткові знижки на участь у події другого, третього і подальших учасників від однієї компанії, а також передплатників пакетів послуг проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

Заявки на участь будуть прийматися до 12 серпня включно.

Конференція організовується проектом «АПК-Інформ: овочі та фрукти» за підтримки Української плодоовочевої асоціації та проекту EastFruit.

Партнером конференційного бізнес-туру виступить компанія UApple, а технологічним партнером конференції – компанія «Інсолар-Холод».

З питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:

Олександр Хорев,
+380 67 6343980
fruit.chief@fruit-inform.com

Олександра Манько,
+380 96 4337857
fruit.marketing@fruit-inform.com
__________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 155 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz