Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2019 » Листопад » 19 » Міжнародний аеропорт «Харків» у лідерах рейтингу Aci Europe

Розміщення новин компаній

Міжнародний аеропорт «Харків» у лідерах рейтингу Aci Europe

За підсумками третього кварталу 2019 року Міжнародний аеропорт «Харків» увійшов до топ-5 повітряних гаваней, що обслуговують до 5 мільйонів пасажирів на рік.

Такий рейтинг оприлюднило Європейське відділення Міжнародної ради аеропортів (ACI Europe) — єдиного глобального торгового представництва аеропортів у світі. Високу сходинку аеропорту забезпечила динаміка пасажиропотоку — цей показник виріс на 42,1%.

ACI Europe складає глобальні рейтинги щомісяця, аналізуючи при цьому дані більше 230 аеропортів Європи і загальні тенденції у світі. Харківський аеропорт має шанси займати в цих списках щодалі вищі місця, бо стабільне зростання продовжується тривалий час. Так, за підсумками жовтня пасажиропотік збільшився на рекордні 70%.

Довідкова інформація
Міжнародний аеропорт «Харків» — один з ключових інфраструктурних об'єктів Харкова. Інвестиції в його реконструкцію було надано групою компаній DCH Олександра Ярославського в рамках підготовки ключових інфраструктурних об'єктів «першої столиці» до проведення Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році (Євро-2012). Інвестиції бізнесмена в проект, включаючи будівництво нового аеровокзального комплексу та реконструкцію старого, склали понад 107 млн доларів. Держава інвестувала порівнянну суму в реконструкцію належного йому аеродрому. Серед авіакомпаній, що здійснюють регулярні міжнародні авіарейси з Харкова, лідери міжнародних пасажирських авіаперевезень — Wizz Air, Turkish Airlines, Pegasus Airlines, LOT Polish Airlines, SkyUp Airlines, МАУ і багато інших.

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 83 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz