Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2019 » Липень » 8 » Mobile ID від Vodafone Україна спільно з сервісом EDI-провайдера EDIN відкривають нові можливості для бізнесу

Розміщення новин компаній

Mobile ID від Vodafone Україна спільно з сервісом EDI-провайдера EDIN відкривають нові можливості для бізнесу

Mobile ID від Vodafone Україна спільно з EDI-провайдером EDIN пропонують розширені можливості для компаній, що працюють на ринку України. Відтепер користувачі сервісу EDIN-DOCflow можуть підписувати через смартфон пакет документів, який може містити від одного і більше згрупованих документів.

Багато EDI-провайдерів електронного документообігу залучають у свої процеси послугу Mobile ID, адже це розширює функціонал їх сервісів і надає можливість пришвидшити обмін е-даними, що безперечно важливо у сучасному діджиталізованому бізнес-світі.

“Сервіс EDIN-DOCflow гнучкий. Користувач може налаштувати його під свої потреби та групування документів різних форматів (pdf, doc, xml та ін.) в один пакет. Користувачі можуть налаштувати маршрут отримання даних, обравши учасників зі списку контрагентів. Вся інформація захищена сертифікатом SSL підвищеної надійності і зберігається у відмовостійких дата-центрах” - Євгеній Тромбола, керівник департаменту впровадження інноваційних рішень, EDIN.

Vodafone Україна для послуги Mobile ID використовує сертифіковане рішення, яке пройшло державну експертизу і є однією з найбезпечніших двофазних аутентифікацій у світі, розповідає керівник проекту, Юлія Яхновська: “Нові SIM-карти для використання Mobile ID є повністю захищеними носіями. Шифрування відбувається в закритій області карти, до якої не має доступу навіть операційна система мобільного телефону. Якщо раптово карта загубилася, послуга автоматично блокується, інформацію неможливо скопіювати на інший носій, або видалити. Безпека - це перш
очергове питання у наданні такої послуги як Mobile ID. Ми помічаємо, що попит постійно зростає, адже компаніям необхідні рішення, які спрощуватимуть їх бізнес-процеси”.

Для того, щоб розпочати підписувати пакети е-документів з Mobile ID від Vodafone Україна через сервіс EDIN-DOCflow, достатньо підтвердити свій КЕП (кваліфікований електронний підпис) на платформі. У налаштуваннях сервісу необхідно вказати номер телефону, до якого прив'язаний кваліфікований електронний підпис, підтвердити ключем, надісланим оператором, та вибрати зі списку потрібний е-підпис.

Детальніше про Mobile ID:
Технологія Mobile ID забезпечує електронну ідентифікацію особистості та послугу кваліфікованого електронного підпису (КЕП), який є юридично значимим аналогом особистого підпису власника. Перевагами Mobile ID у порівнянні з іншими способами ідентифікації особистості є універсальність і простота її використання: ця технологія дозволяє замінити зв'язку логін-пароль в будь-якій електронній системі, в яку вона інтегрована, а значить користувачеві не потрібно придумувати і запам'ятовувати нові логіни і паролі. Усі дії, у тому числі електронний
підпис, виконуються в мобільному телефоні або смартфоні, тобто користувачі Mobile ID не прив'язані до стаціонарного робочого місця, як у випадку з КЕП, записаним на флешці.

Для підключення Mobile ID послуг потрібно придбати спеціальну SIM-карту з підтримкою технології Mobile ID і пройти процедуру реєстрації і генерації ключів. Підключити послугу можна як на діючий абонентський номер, так і на додатковий. При цьому клієнтові не потрібно відвідувати акредитований центр сертифікації ключів – уся процедура організована за принципом «єдиного вікна» в офісі Vodafone. Адреси офісів можна знайти на сайті Vodafone.

Детальніше про EDIN-DOCflow:

Сервіс EDIN-DOCflow - це унікальне електронне рішення, розроблене EDI-провайдером EDIN, для обміну пакетом е-документів у єдиній гнучкій бізнес-платформі, яка легко підлаштовується під індивідуальні запити користувача та завдяки API інтегрується у будь-яку з облікових систем.

Можливості EDIN-DOCflow дозволяють налаштовувати схему погодження за специфікою, створювати ієрархічні довідники з розподілом доступу співробітників до підписання та контролювати додаткові атрибути: поля для введення, строки підписання та ін. Користувачі сервісу можуть підписувати через смартфон не лише один е-документ, а цілий пакет із групуванням актів, звітів, копій свідоцтв та інших е-документів.

Всі дані, що передаються через сервіс EDIN-DOCflow надійно захищені та мають резервні копії у хмарах. Е-документи шифруються за ДСТУ ГОСТ 28147:2009, використовується протокол захищеного сеансу передачі даних користувачем та сервером. Дізнатися більше про сервіс можна на сайті EDIN.
_____________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 153 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz