Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Вересень » 29 » Модернізація вуличного освітлення в місті Біла Церква

Розміщення новин компаній

Модернізація вуличного освітлення в місті Біла Церква

Наразі в місті Біла Церква реалізуються декілька проектів з енергоефективності за рахунок фінансування Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO). Результати першого реалізованого проекту з модернізації системи вуличного освітлення були презентовані Міським головою Білої Церкви у вересні 2019 року.

Співпраця між Білоцерківською міською радою та NEFCO розпочалась у 2016 році. На вимогу Міської ради було проведено енергоаудит вуличного освітлення з метою визначення найбільш витратних енергооб’єктів міста. Одним з виявлених об’єктів стало вуличне освітлення міста, тому було прийнято рішення першочергово провести модернізацію інфраструктури вуличного освітлення. Обрані райони міста були включені до проекту модернізації мережі вуличного освітлення, а також був розроблений бізнес-план.

Члени міської ради одностайно підтримали підписання кредитної угоди з NEFCO наприкінці 2017 року з метою модернізації мережі вуличного освітлення в місті. Весною 2018 року, після проведення тендеру, агенцією-виконавцем обрали ТОВ «Союз Світло Україна».

В рамках даного проекту було передбачено заміну освітлення на 80 вулицях у місті. Було встановлено понад 2300 нових сучасних LED-світильників і 83 термінали автоматичної системи керування вуличного освітлення, замінено 15 та оновлено 68 шаф управління та використано більше 30 км самонесучого ізольованого проводу.

Модернізація мережі вуличного освітлення та впровадження енергоефективних LED-світильників мають ряд переваг. По-перше, у LED-світильників термін експлуатації в 3–8 разів довший, ніж у світильників інших типів, що зменшує витрати на технічне обслуговування та на споживання електроенергії, по-друге, добре освітлені вулиці та міські дороги підвищують безпеку для жителів міста.

Економія за перші вісім місяців цього року, порівняно з минулим роком, становить, приблизно, 219 000 кВт*год, що означає економію коштів на понад 650 000 гривень (близько 22 000 євро), незважаючи на те, що кількість світлових точок була збільшена. Загалом було встановлено нову 81 світлову точку, і світло використовувалося повністю.

Загальний обсяг інвестицій проекту становив близько16 мільйонів грн, з них 12 мільйонів грн  кредит від NEFCO (приблизно 400 000 євро), та близько 4 мільйонів грн (приблизно 100 000 євро)  це спів-фінансування міста. Технічна допомога, у тому числі підготовка проекту та підтримка його впровадження, фінансувалась Швецією.
«В рамках першого проекту щодо вуличного освітлення ми збільшили не тільки кількість світло-точок по місту, але економію споживання електроенергії. Фінансові заощадження є важливим фактором для міської адміністрації. Нашим головним завданням є розвиток інфраструктури вуличного освітлення і завдяки цьому – підвищення безпеки наших мешканців»,  зазначив Геннадій Дикий, Міський голова Білої Церкви.

На даний момент другий проект з вуличного освітлення міста вже готується до затвердження, який також фінансується NEFCO. NEFCO також фінансує проект, спрямований на модернізацію мережі централізованого опалення в місті за програмою DemoUkraineDH («ДемоУкраїна»). В рамках цього проекту буде проведено модернізацію котельної, заміна труб та установка ІТП.

«Реалізований проект у Білій Церкві став двадцять п’ятим проектом з вуличного освітлення в Україні, що завершився, і ми сподіваємось, що наша добра співпраця з містом може надихнути інші міста на модернізацію та оновлення мереж вуличного освітлення»,  говорить Юлія Шевчук, старший інвестиційний радник NEFCO в Україні.

Наразі NEFCO має більш ніж 200 поточних проектів на різних етапах впровадження, орієнтованих як на державних, так і на приватних позичальників. Крім того, NEFCO є менеджером фонду для декількох програм, що фінансуються урядами Північних країн, які пов’язані з енергоефективністю, відновлювальною енергією та централізованим опаленням в Україні.
__________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 184 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz