Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Вересень » 24 » Молодіжний симфонічний оркестр України в Австрії

Розміщення новин компаній

Молодіжний симфонічний оркестр України в Австрії

9 та 10 вересня 2019 Молодіжний симфонічний оркестр України/YsOU та Львівська академічна чоловіча хорова капела «Дударик» під керівництвом зіркової диригентки Оксани Линів дали два перші концерти сезону 2019/20 у Музікферайні Ґрац, Австрія.

«Цим виступом, також приуроченим до 75-ліття миру у Європі, ми робимо великий жест за єднання і взаєморозуміння, не тільки у Австрії, але і по всій Європі», - Генеральний секретар Музікферайн (філармонії) Майкл Немет.

Центральне австрійське телебачення ORF:

«Musikverein Graz відкрив сьогодні свій 205-тий сезон незвичайною подією: Молодіжний симфонічний оркестр України виконав грандіозну 9-ту симфонію Бетховена у концерті «За права людини». І не тільки у концертному залі, але і на вулиці»

У програмі рідко виконувана кантата Франца Ксавера Моцарта та грандіозна 9 симфонія Людвіга ван Бетховена.
Кантата «Перший весняний день» Франца Ксавера Моцарта (молодшого сина Амадея Моцарта) ще ніколи не звучала в Європі через ще нерозкриту світові особистість композитора, який 30 років свого життя жив та творив у Львові. Її виконання символізуватиме нерозривність історичних та культурних зв’язків України та Європи, зокрема Австрії.
9-та симфонія Людвіга ван Бетховена вже від свого створення стала символом свободи та єднання народів, а згодом її четверта частина лягла в основу гімну Європейського Союзу. До того ж 2020 рік є ювілейним Роком Бетховена у світі. Виконанням 9-тої симфонії на її батьківщині (прем’єра твору відбулася 1824 року у Відні) Молодіжний симфонічній оркестр України/YsOU та Львівська чоловіча хорова капела «Дударик» символічно відкриють Бетховенський рік в українському культурному секторі.

Солісти концертної програми — зірки української оперної сцени Сусанна Чахоян, Ірина Житинська, Назар Тацишин, Сергій Магера.

Диригент, арт-директор оркестра YsOU, інтернаціонально відома Головна диригентка Опери та філармонійного оркестру м. Ґрац Оксана Линів.

*Молодіжний симфонічний оркестр України/ YsOU — унікальний колектив, аналог національної збірної складається з найталановитіших юних музикантів країни віком від 12 до 22 років. Основна місія проекту - розвиток української музичної культури, поширення її у світі та професіоналізація молодих талантів.

Український інститут - державна інституція, яка просуває українську культуру у світі та розвиває культурні зв’язки між Україною та іншими країнами. Місія Українського інституту - сприяти кращому розумінню і гідному ставленню до України та створювати можливості для взаємодії українців зі світом..

_____________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 151 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz