Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2019 » Червень » 15 » На АГРО-2019 Motorola Solutions представила системи MOTOTRBO™ для підвищення безпеки, ефективності та продуктивності аграріїв

Розміщення новин компаній

На АГРО-2019 Motorola Solutions представила системи MOTOTRBO™ для підвищення безпеки, ефективності та продуктивності аграріїв

Висока конкурентність у сучасному агросекторі вимагає забезпечення максимальної продуктивності праці. Такі сучасні технологічні рішення радіозв’язку, як представлені на АГРО-2019 системи MOTOTRBO™ для диспетчерських центрів, здатні забезпечити надійний зв’язок де завгодно, з ким завгодно та повністю контролювати комунікації для підвищення ефективності та безпеки на підприємстві.

Ця професійна цифрова комунікаційна платформа поєднує в собі можливості двостороннього радіозв'язку і новітні цифрові технології. Вона забезпечує бездоганну інтеграцію голосових і цифрових даних, зручна у використанні і пропонує розширений функціонал та збільшене число каналів, щоб задовольнити зростаючі вимоги до засобів зв'язку. Завдяки чіткій і швидкій передачі голосу та підвищеній ємності акумуляторних батарей радіостанції MOTOTRBO™ дозволять співробітникам залишатися на зв'язку в будь-яких ситуаціях. Сьогодні цю систему зв’язку нового покоління обирають господарства по всьому світу – у Європі, Канаді, США тощо.

Що MOTOTRBO™ може дати українському агросектору

Радіостанції MOTOTRBO™ гарантують абсолютно чіткий зв'язок. Функція «Інтелектуальний звук» дозволяє автоматично регулювати гучність звуку в залежності від рівня фонового шуму, а використання шумопригнічувальних фільтрів – чути голос співрозмовника голосно і чітко. При цьому висока чистота і чіткість передачі голосу залишаються незмінними по всій зоні покриття. А технологія мультиплексування за часом (TDMA) забезпечує в два рази більшу ємність викликів, ніж у аналогових радіосистем, що дозволяє більшій кількості співробітників користуватися голосовим зв'язком і передачею даних, не турбуючись про конфіденційність переговорів або перешкоди.

Перехід з аналогового зв’язку на цифровий може здійснюватися поступово, не перериваючи робочі процеси – по одній розмовній групі або відділу за один раз. Система може працювати в обох режимах – і аналоговому, і цифровому, та забезпечує розширений робочий функціонал: наприклад, функція «Переривання виклику» дозволяє забезпечити негайне з'єднання, якщо воно має вищий пріоритет. Функції «Людина впала» і «Робітник, що працює наодинці» дозволяють передавати тривожний сигнал, якщо співробітник не може покликати по допомогу самостійно. А у разі натискання кнопки екстреного виклику в якості додаткової обережності радіостанція продовжує автоматично посилати сигнал, поки хтось його не прийме.

Кожне господарство може підлаштувати систему під власні потреби до найменших дрібниць за допомогою програмних рішень: від обміну текстовими повідомленнями і відстежування місця знаходження транспортних засобів, вантажів та користувачів у режимі реального часу по ГЛОНАСС/GPS до контролю персоналу і управління виконанням робіт. І все це в одному пристрої.

«Комплексні рішення MOTOTRBO™ дозволяють оптимізувати роботу кожної окремої ланки та всього підприємства в цілому, підвищити продуктивність кожного працівника та ефективність всієї команди. Разом з тим безвідмовна робота пристроїв гарантована навіть у найскладніших умовах. Наші радіостанції міцні, водонепроникні і вибухозахищені, що підтверджується випробуванням кожного продукту на довговічність в екстремальних умовах (Enhanced Accelerated Life Testing), в рамках якого моделюється інтенсивне використання пристрою протягом п'яти років», – зазначає Ансар Тайметов, директор ТОВ «Моторола Солюшинс Юкрейн».

Оптимальні рішення для потреб бізнесу

Широкий асортимент радіостанцій MOTOTRBO™ дозволяє підібрати оптимальну систему для господарства будь-якого розміру. А оскільки функціональні можливості MOTOTRBO™ у разі потреби можна легко розширювати, ця система зможе задовольнити будь-які потреби – поточні та майбутні, без значних додаткових інвестицій. Спеціалізовані рішення для диспетчерських служб пропонують всі необхідні функціональні можливості для швидкого реагування, мобілізації ресурсів та інформування груп співробітників. Такі комплексні рішення складаються з радіостанцій, інфраструктури, аксесуарів та програмного забезпечення (додатків).

Завдяки системі TRBOnet PLUS оператори можуть відстежувати звукові виклики, передачу даних і місцезнаходження активів, а також фіксувати і аналізувати події, що відбулися. Інтерактивна карта дозволяє легко відстежувати місцезнаходження співробітників та інвентарю, відправляти і отримувати особисті текстові повідомлення для польового персоналу і швидко та ефективно реагувати на надзвичайні ситуації. Диспетчери також можуть оперативно встановлювати зв'язок між кількома організаціям або підрозділами компанії, що додатково збільшує гнучкість роботи.

Система SmartPTT PLUS надає диспетчерам, керівникам і начальникам груп широкий спектр послуг, допомагаючи управляти наявними парком пристроїв, підвищувати продуктивність праці і оптимізувати використання активів. Налаштування призначеного для користувача інтерфейсу з гарячими клавішами забезпечує швидке і просте управління, а також відстеження звукових викликів, передачу даних і місця знаходження активів, роботу з найсвіжішими записами та аналіз подій, що відбулися. Система дозволяє стежити за місцезнаходженням співробітників і обмінюватися приватними текстовими повідомленнями з виїзним персоналом для швидкого реагування на надзвичайні ситуації.

Підтримка від Motorola Solutions

«Сьогодні інновації в українському сільському господарстві ще недостатньо популярні, – додає Ансар Тайметов. – Більш широко подібні рішення застосовуються тими, хто працює зі світовими лідерами. Там без цього вже просто не можна уявити бізнес. Для нас участь у АГРО-2019 стала можливістю наблизити український агросектор до таких технологій, показати їх переваги та додаткові вигоди, які приносить їх використання. І ми готові підтримувати наших клієнтів на кожному кроці використання наших систем MOTOTRBO™».

Стабільну роботу систем MOTOTRBO™ без незапланованих простоїв допомагає забезпечувати служба підтримки. Motorola Solutions надає повний спектр послуг на всіх етапах – від підготовки до установки системи та її обслуговування вже після повного розгортання.
______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 216 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz