Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2019 » Вересень » 29 » На базі шасі КрАЗ виготовляють потужні автомайстерні ACAM – 78

Розміщення новин компаній

На базі шасі КрАЗ виготовляють потужні автомайстерні ACAM – 78

«КрАЗ» виконав замовлення ТОВ « ТД «Будшляхмаш» щодо постачання шасі КрАЗ-63221 для встановлення кузова – фургона.

Автомобільне шасі КрАЗ-63221, колісної формули 6х6, кабіна капотна, металева, тримісна, двигун дизельний Євро-5, потужністю 380 к.с., КЗП – механічна, дев’ятиступенева, 2-діапазонна; зчеплення – сухе, однодискове; гальмівна система – з АБС. Повнопривідні автомобілі-шасі КрАЗ колісної формули 6×6 – це унікальна транспортна база не тільки для авторемонтних майстерень, а й для різного інженерного обладнання — паливозаправників, автоцистерн, кранових установок, понтонно-мостових парків.

Автомобіль аварійний – ACAM – 78 вітчизняного виробника відправиться до водоканалу у Донецькій області. Його кузов-фургон складається з двох відсіків. Побутовий відсік розрахований на комфортне перевезення 6-ти робітників, він додатково обладнаний автономним обігрівачем та кнопкою виклику водія.У технологічному відсіку змонтовано: слюсарний верстат, дизельний генератор потужністю 36,8 кВт, моторний насос для брудної води: ефективність 120 м3/год. (2000 л/хв.), апарат для дугового зварювання (90 – 450 А), паски для транспортування балонів (ящиків), електричний розподільний щит.

Спеціалізовані вантажівки призначені для швидкої доставки робітників, необхідного технологічного обладнання та інструментів до місця аварії, проведення робіт із ремонту та технічного обслуговування в безпечних та комфортних умовах.
__________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 141 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz