Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Серпень » 4 » На честь ювілею власних фільмових каналів ВОЛЯ відкрила доступ абонентам до пакету Cine+

Розміщення новин компаній

На честь ювілею власних фільмових каналів ВОЛЯ відкрила доступ абонентам до пакету Cine+

Компанія ВОЛЯ дарує своїм абонентам промо доступ до власних каналів CINE+ Такий подарунок ВОЛЯ зробила на честь п'ятирічного ювілею цих каналів.

ВОЛЯ разом з абонентами святкує п'ятирічний ювілей свого унікального проекту - створення власних фільмових каналів. Одним із приємних подарунків компанії своїм телеглядачам став доступ всім абонентам до перегляду каналів пакету Cine+.
Промо перегляд доступний абонентам послуг цифрового кабельного і інтерактивного (ОТТ) телебачення по 11 серпня 2019 року включно. Під час промо перегляду кожен з каналів пакету щодня транслюватиме по 2 фільмові прем'єри. З анонсами фільмів можна ознайомитися на сайті компанії.

Для промо перегляду відкриті такі канали пакету: Воля CINE+ і його версія в HD, Воля CINE+ HIT, Воля CINE+ LEGEND и Воля CINE+ MIX. Канал CINE+ KIDS в поточний перегляд не включений.

Приємного перегляду!
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 126 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz