Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Нафта, газ, енергетика » 2019 » Квітень » 16 » На «Параллели» відкрито електротехнічну лабораторію

Розміщення новин компаній

На «Параллели» відкрито електротехнічну лабораторію

У квітні 2019 року в компанії «Параллель» для підтримання безпечної та безперебійної роботи електрообладнання на АЗС створено власну електротехнічну лабораторію.

Технічну компетентність лабораторії підтверджено Свідоцтвом Запорізького науково-виробничого центра стандартизації, метрології та сертифікації.

Сучасне обладнання нової електротехнічної лабораторії «Параллели» дозволяє швидко та якісно перевірити стан усіх електромереж та приладів.

Перші тестові вимірювання відбулись на одній з АЗС в місті Запоріжжя.

«Результати, отримані в ході перевірки, підтвердили, що обладнання АЗС, на якій відбувалось дослідження, відповідає всім нормам та вимогам технічної документації, – розповідає Сергій Пилипчук, в.о. Директора технічного департамента.
– Крім того, вже складено графік проведення електровимірювань на всіх АЗС компанії та створено подальший маршрут пересування нашої лабораторії по всім об’єктам «Параллели».
____________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 181 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz