Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Устаткування » 2019 » Серпень » 8 » На службі у безпеки. Corum зробить підйомну машину для екстреної евакуації шахтарів

Розміщення новин компаній

На службі у безпеки. Corum зробить підйомну машину для екстреної евакуації шахтарів

Спецмашина може підняти з шахти 22 людини одночасно. Таку техніку використовують під час підземних робіт у разі аварії або поломки основної клітьової машини. Устаткування допоможе зробити працю гірників ще безпечнішою.

Підйомна машина Ц-3х2,2АР може піднімати кліть із людьми з глибини майже кілометр за лічені хвилини. Це лебідка з 3-метровим барабаном і спеціальною системою управління, яка розташована на поверхні. Встановлять її на вентиляційному стволі в шахтоуправлінні Покровське («Донецьксталь»). Вона допоможе убезпечити гірників у разі аварій або поломки основної клітьової машини.

«Максимальна вантажопідйомність 14 тонн дозволяє дістати кліть із гірниками з глибини більше 900 м усього за дві з половиною хвилини. І це перевірена надійна техніка, яка не підведе у складній ситуації та може гарантувати безпеку людей», — вважає Віктор Свистунов, начальник відділу Дирекції з капітального будівництва «Донецьксталі».

Для ШУ Покровське обладнання виготовить «Корум Дружківський машинобудівний завод».

«Машина спроектована та буде вироблена так, щоб максимально позбавити замовника від витрат на її обслуговування, — коментує Михайло Потапов, в. о. генерального директора CorumGroup. — Вона укомплектована найсучаснішою системою управління й автоматизації. Запуск систем у шахтоуправлінні Покровське запланован на червень 2020 року.»
_________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 141 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz