Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Жовтень » 9 » Нацбанк відкарбував пам’ятну монету «КрАЗ-6322 «Солдат»

Розміщення новин компаній

Нацбанк відкарбував пам’ятну монету «КрАЗ-6322 «Солдат»

Пам’ятну монету номіналом 10 гривень із зображенням автомобіля-всюдихода «КрАЗ-6322 «Солдат», який стоїть на озброєнні ЗСУ, відкарбовано 1 000 000-им тиражем (у тому числі 20 тисяч - у наборі «Монети України 2019 року»). Монету буде введено в обіг після прийняття Постанови Правління Нацбанку. Згідно з Планом випуску пам'ятних монет та сувенірної продукції, опублікованому на офіційному сайті установи, це відбудеться у жовтні-листопаді поточного року.

Українська вантажівка на українській монеті – це символічно, і вони, звичайно, користуватимуться попитом не лише у нумізматів, а й у прихильників КрАЗів та вітчизняної автотехніки. Це стало і головним чинником при визначенні значного, мільйонного, тиражу нової монети. Технічні параметри монети: діаметр – 30 мм, метал – сплав на основі цинку, категорія якості карбування – анциркулейтед, при якій монета має рівний матовий металевий блиск без дзеркальної поверхні.

Такої честі одна з найуспішніших та легендарних модель КрАЗа удостоєна заслужено, адже армійський бортовий автомобілі КрАЗ — універсальний солдат, який не тільки оперативно доставляє особовий склад військових частин, підрозділів спеціального призначення і миротворчих сил, але й надійно та впевнено транспортує різне обладнання, артилерійські системи. За армійським автомобілем КрАЗ-6322 Солдат міцно закріпилася назва — всюдихід. Навіть у надскладних природно-кліматичних і дорожніх умовах він демонструє виняткові характеристики з прохідності, маневреності та швидкості.

Нагадаємо, що у жовтні минулого року вийшла пам'ятна біметалева монета «80 років Полтавській області», на аверсі якої відбито бронеавтомобіль КрАЗ-Ураган. Пам’ятні монети вважаються символом державності та багатим джерелом інформації про важливі багатовікові події, традиції, культуру, спорт і природу. НБУ започаткув власну нумізматичну програму, щоб відзначати ювілейні дати, пам'ятні події давнини і сучасності України та світу.
_________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 170 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz