Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Легка промисловість » 2019 » Листопад » 4 » Найбільший маркетплейс українських брендів Shopping Mall відкриває свій перший офлайн магазин Love & Live

Розміщення новин компаній

Найбільший маркетплейс українських брендів Shopping Mall відкриває свій перший офлайн магазин Love & Live

1 листопада 2019 року у Києві о 19:00 в торгово-розважальному центрі Lavina Mall відбулось відкриття магазину Love & Live. Це перший офлайн магазин, в якому представлять улюблені українські бренди модного одягу і взуття - Love & Live та Katarina Ivanenko.

Ще в середині 2019 року повідомлялося, що Love & Live Fashion Group - засновники маркетплейса shoppingmall.com.ua, залучили близько $ 400 тис. інвестицій, плануючи направити їх на збільшення онлайн продажів і відкриття офлайн магазину на ринку України.

І згідно з планом, інтернет-магазин Shoppingmall.com.ua відкриває двері свого першого магазину Love & Live в ТРЦ Lavina Mall. В інтернет-магазині shoppingmall.com.ua завжди надавали широкий вибір одягу та взуття за прийнятними цінами. Довіра клієнтів підтверджується високою якістю товарів і неперевершеними модними моделями.

Відтепер можна отримати професійну консультацію продавців, а найважливіше - тепер буде можливість приміряти вибраний товар перед придбанням. У магазині завжди готові радувати клієнтів широким асортиментом верхнього одягу, сукнями та костюмами, брюками і сорочками і іншими категоріями одягу, а також взуття. Задовольнимо будь-який смак жінок і чоловіків, супроводжуючи Ваш шопінг приємними знижками до 50%, які триватимуть три дні з моменту відкриття.

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 200 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz