Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2019 » Листопад » 28 » Найкращий подарунок до Нового року – власна новенька квартира!

Розміщення новин компаній

Найкращий подарунок до Нового року – власна новенька квартира!

КРИСТАЛБАНК здійснює найзаповітніші мрії!
Встигніть зробити собі або близьким найкращий подарунок до Нового року – власну новеньку квартиру!


Скористайтеся найвигіднішою спільною програмою на ринку іпотечного кредитування від КРИСТАЛБАНКу та лідера будівельної галузі ПрАТ ХК «Київміськбуд» з рекордно низькими процентними ставками лише від 0,01% річних. Клієнти, які мріють про новеньку квартиру на первинному ринку нерухомості, можуть обрати об’єкти нерухомості від найнадійнішого забудовника столиці в залежності від фінансових можливостей та власних потреб.

Нагадуємо, що КРИСТАЛБАНК кілька років поспіль визнано «Банком року № 1 за умовами іпотечного кредитування» за версією міжнародного клубу «БАНКИРЪ». Банк пропонує найкомфортніші та найвигідніші умови іпотечного кредитування на ринку.

Консультацію щодо умов кредитування та надання документів для прийняття рішення можна отримати за телефоном (044) 590 46 63 та завітавши до Відділень АТ «КРИСТАЛБАНК» або Відділу продажів «Київміськбуд» за адресою: м. Київ, вул. вул. Омеляновича-Павленка (Суворова), 4/6
-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 133 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz