Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Легка промисловість » 2019 » Серпень » 6 » Натхненні минулим, актуальні сьогодні: adidas Originals презентує нові кольори OZWEEGO

Розміщення новин компаній

Натхненні минулим, актуальні сьогодні: adidas Originals презентує нові кольори OZWEEGO

adidas Originals звернувся до власного архіву, щоб створити радикальну інтерпретацію оновленої моделі OZWEEGO. Сучасний силует поєднує в собі елементи знакової моделі кінця 90-х років, при цьому представляє переосмислення естетики з футуристичними лініями, підлаштовуючись під тенденції, актуальні для покоління Z.

Натхненні OZWEEGO 3, легкими і зручними інноваційними біговими кросівками 1998 року, нові OZWEEGO пропонують футуристичний підхід до дизайну, що прослідковується в таких деталях, як лінії підошви і напівпрозорі спеціальні вставки, які підтримують стопу в передній частині. OZWEEGO поєднує елементи, виконані з м'якої сітки, оксамитової замші і гладенького термополіуретану.

Модель була створена з використанням фірмової технології adiPRENE, також взятої з архіву бренду, і забезпечує максимальну амортизацію. Будучи в 90-х буквально символом технологічних інновацій у взутті, розробка adiPRENE дозволяє сьогодні забезпечувати максимальний комфорт при ходінні.

Силует OZWEEGO – дух нового покоління креаторів. Заснована на філософії переосмислення та орієнтована на майбутнє, нова модель OZWEEGO доводить, що сьогодення створюється зараз і невід'ємно пов'язане з минулим.

Нові кольори моделі OZWEEGO надійдуть у продаж у всьому світі 8 серпня і будуть доступні в фірмових магазинах adidas і adidas Originals.
______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 160 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz