Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Інтернет і технології » 2020 » Лютий » 13 » Нове міжнародне дослідження підтвердило високу швидкість мобільного інтернету Київстар

Розміщення новин компаній

Нове міжнародне дослідження підтвердило високу швидкість мобільного інтернету Київстар

Міжнародна компанія nPerf здійснила у 2019 році приблизно 26 тисяч тестів якості мобільного інтернету в Україні. Згідно з висновками, найвищий результат в черговий раз показала мережа Київстар.

Цього разу в ході дослідження, яке проводилося з 1 січня по 31 грудня 2019, мобільна мережа Київстар набрала 56 481 бал, та обігнала найближчого конкурента майже на 6 тисяч балів. Експерти nPerf аналізували результати тестів швидкості передачі та отримання даних, стабільність роботи мобільного інтернету, завантаження веб-сторінок, якість відео стрімінгу тощо.

Як зазначено у результатах дослідження, протягом 2019 року Київстар показував найвищу середню швидкість мобільного інтернету в Україні. Середня швидкість завантаження була майже 21 Мбіт/с, а передача даних – майже 12 Мбіт/с. Також у Київстар найвищий результат за тестами якості відео стрімінгу і швидкості з’єднань у мережі 4G. Деталі можна дізнатись на сайті nPerf за посиланням.

Нагадаємо, що у 2019 році інша міжнародна організація – Ookla – оприлюднила результати свого дослідження швидкості мобільного інтернету в Україні. Згідно з висновками експертів цієї компанії, мережа Київстар стабільно показувала найвищу середню швидкість мобільного інтернету протягом 2018 року та 2-3 кварталів 2019 року.
Для того щоб швидкісний мобільний інтернет став доступним якомога більшій кількості клієнтів, Київстар активно інвестує у розвиток мережі. З 2015 року компанія інвестувала понад 25 млрд грн у 3G та 4G-зв’язок. Мережа 4G Київстар працює у 9,5 тисячах міст та селищ України, де проживає 74% населення країни.
______________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 59 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz