Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Серпень » 2 » Новий керуючий директор НЕФКО

Розміщення новин компаній

Новий керуючий директор НЕФКО

З червня 2019 року Тронд Мое заступив на посаду нового керуючого директора НЕФКО. Він був призначений Радою директорів НЕФКО на початку весни, і є третім директором корпорації з моменту її створення в 1990 році.

З початку 2018 року і до нового призначення Тронд Мое працював виконавчим віце-президентом, керівником інвестиційних операцій НЕФКО. Тож він добре знайомий з поточною діяльністю та задачами НЕФКО. Він є топ менеджером, який більше 20 років своєї кар’єри працював у Східній Європі, що є основним напрямком діяльності НЕФКО.

«Я з нетерпінням чекаю почати виконувати свої обов’язки відповідно до займаної посади в НЕФКО, що наступного року відзначить свій 30-річний ювілей, та на можливість зробити свій внесок у розвиток її фінансової діяльності в глобальному масштабі. Наразі перед нами стоїть нагальна необхідність діяти в напрямку сталого майбутнього, і НЕФКО, як міжнародна фінансова організація, яка фінансує лише проекти з позитивним екологічним і сталим результатом, активно працює над цим».

До початку роботи в NEFCO, Тронд Moe працював на посадах генерального директора, фінансового директора та регіонального менеджера у різних проектах, спрямованих на фінансування та впровадження телекомунікаційної інфраструктури на складних ринках. Крім того, він також активно задіяний в Україні в якості члена правління бізнес-асоціацій та неурядових організацій. Завдяки своїм попереднім посадам він також має значний досвід роботи та взаємодії між північними та місцевими партнерами.
________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 133 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz