Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2020 » Липень » 28 » Новий напрямок Ізмаїльського целюлозно-картонного комбінату

Розміщення новин компаній

Новий напрямок Ізмаїльського целюлозно-картонного комбінату

Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат, комбінат повного виробничого циклу виробництва паперу, картону, гофрокартону і гофротари відкрив дрібнооптову та роздрібну реалізацію гофротари!

У 2020 році спостерігається активне прагнення виробників плодоовочевої продукції (ягід, фруктів і овочів) замінювати пластикову і дерев'яну тару на тару з гофрокартону. Фермери малих і середніх господарств прагнуть представити плоди своєї праці в еко- гофротарі, яку застосовують як транспортну тару, а також для розташування її на полицях Еко-крамниць і супермаркетів, тим самим підтримуючи еко-тренд.

Слід зазначити, що застосування гофротари дає позитивний економічний ефект. Це одноразова тара, яку немає необхідності повертати і піддавати санітарній обробці, з огляду на епідеміологічну ситуацію. Гофротара виготовляється з міцного високоякісного тришарового або п’ятишарового гофрованого картону, тому гарно тримає форму та штабелювання. Також, гофротара легка, оптимальних розмірів, придатних для завантаження будь-якого транспортного засобу, тому помітна економія при логістиці.

Гофротара підлягає утилізації або повторному використанні в якості макулатури і ефект від її повсюдного застосування позитивно позначається для всього навколишнього середовища та екології.

Тому, Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат провів оптимізацію виробничо-технологічних процесів і відкрив додаткове дрібнооптове виробництво гофротари. Тепер широкий асортимент овочевих і ягідних лотків, 4 клапанних гофроящиків, кондитерських лотків та іншої гофротари, можна придбати в необхідній Вам кількості, як великим так і дрібним оптом, а також у роздріб.

Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат, комбінат повного виробничого циклу виробництва паперу, картону, гофрокартону і гофротари.
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 232 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz