Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Медицина. Аптеки » 2019 » Березень » 11 » Новий рівень приватної медицини: Into-Sana запускає безлімітні програми медичного обслуговування

Розміщення новин компаній

Новий рівень приватної медицини: Into-Sana запускає безлімітні програми медичного обслуговування

У медичній компанії Into-Sana розробили безлімітні річні програми медичного обслуговування. Тепер консультації лікарів, основні аналізи і діагностичні дослідження доступні клієнтам Into-Sana протягом року в необмеженій кількості, за фіксовану суму. Такий підхід покликаний зробити приватну медицину по-справжньому доступною та зручною для пацієнтів, дати кожній родині можливість отримувати якісну та своєчасну медичну допомогу.

«Модель, яку ми реалізували в нових безлімітних програмах — subscription (підписка/абонемент), — розповідає операційний директор Into-Sana Дмитро Луфер. — Поштовхом до створення таких програм послужила медична реформа в Україні як така — реформа первинної ланки зараз реалізована за схожим принципом. Ми розширили цю схему, додали вузьких фахівців, збільшили перелік діагностичних процедур. По суті наші програми покривають базовий набір консультацій і досліджень, який, за статистикою, кожній людині мінімум раз на рік може знадобитися».

Перевага таких програм для клієнта ще й у тому, що він укладає прямий договір з клінікою, а значить, у їхніх відносинах немає системи врегулювання, як це відбувається в страхових компаніях. Щоб звернутися до лікаря, не обов'язково навіть захворіти. Можна просто прийти на прийом і запитати, що робити для профілактики, проконсультуватися перед вакцинацією — і не платити за цю консультацію.

Ще одне нововведення — сімейні програми медичного обслуговування: «Держава каже про програми індивідуального обслуговування, але ми розуміємо, що клієнтом медичної клініки частіше виявляється сім'я, ніж одна людина, — пояснює Дмитро Луфер. - Якщо дітей у сім'ї кілька, вони часто хворіють одночасно, одними захворюваннями. Тому ми хочемо пропонувати програми сімейні, забезпечуючи можливість для будь-якого члена сім'ї звертатися по медичну допомогу».

Відчути всі переваги приватної медицини можна за цілком скромну суму — вартість безлімітних річних програм в Into-Sana стартує від 2000 грн на рік. Детальна інформація про програми міститься на сайті http://bezlimit.into-sana.ua/

«Люди часто не звертаються до лікаря, коли захворіли, тому що за консультацію треба платити, і не приходять на повторні консультації, коли закінчили курс лікування. В результаті ми часто маємо випадки запущених, хронічних захворювань. У безлімітних програмах Into-Sana всі необхідні консультації включені, і ми сподіваємося, що люди будуть звертатися до лікаря раніше і не будуть припиняти лікування до того, як настало одужання», — додає Дмитро Луфер.
_________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 183 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz