Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Продукти харчування й напої » 2019 » Червень » 11 » Новий смак і новий стильний дизайн: сидр APPS зустрів літній сезон рефрешингом і розширенням лінійки

Розміщення новин компаній

Новий смак і новий стильний дизайн: сидр APPS зустрів літній сезон рефрешингом і розширенням лінійки

Сидр APPS зустрів літній сезон рефрешингом і розширенням лінійки.
-
Відомий сидровий бренд APPS «перевдягається»: пляшка стає прозорою, на склі з'являється ембоссинг (об'ємний малюнок), замість звичайної кришки використовується зручна Ring Pull із кільцем, а для етикетки в еко-стилі обрано крафтовий папір із рельєфною, частково лакованою поверхнею. Водночас оновлюється брендбук – ставку зроблено на актуальні сьогодні дизайнерські шрифти.

За словами представників Групи Компаній «Нові Продукти», якій належить бренд, мета рефрешингу – підкреслити якість, натуральність та статус сидру APPS, модного натурального напою для сучасної прогресивної – і вимогливої – аудиторії.

Дизайн оновлень розроблений спільно з креативним агентством TS/D (Tough Slate Design).

Символічно, що одночасно з рефрешингом відбулося й «освіжаюче» розширення лінійки APPS – в асортименті бренда з'явився яскравий «фрешевий» APPS «Грейпфрут». У новому смаку поєднано все, чого ми очікуємо від легкого літнього напою: свіжий цитрусовий аромат, благородна гірчинка та кислинка для втамування спраги. Склад – 100-відсотковий яблучний сік натурального бродіння й екстракт соковитого грейпфрута. Ковток справжньої свіжості у великому місті!

Як і всі інші смаки APPS, новинка долучає українських споживачів до загальноєвропейських і світових тенденцій споживання легких натуральних слабоалкогольних напоїв; дозволяє відчувати себе частиною прогресивної спільноти, не втрачаючи індивідуальності; допомагає отримувати задоволення від життя, бути природним і відкритим, спілкуватися без бар'єрів і обмежень.
-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 168 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz