Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Будівництво » 2018 » Листопад » 16 » НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК У Ж/К «ЕВРИКА»

Розміщення новин компаній

НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК У Ж/К «ЕВРИКА»

16 листопада 2018 року банк «АРКАДА» розпочне залучення коштів для фінансування будівництва 24–поверхового панельного житлового будинку №26 у ж/к «ЕВРИКА», що споруджується на проспекті Академіка Глушкова, 6, Голосіївського району міста Києва.

Проектом передбачені одно-, дво- та трикімнатні квартири з опорядженням загальною площею від 36,40 м² до 76,53 м².

Базова ціна квадратного метра – 17 000 гривень (при розрахунку загальної вартості квартири необхідно враховувати коефіцієнти поверху та комфортності, а також винагороду банку – 1,9%).

УВАГА! Діють Програми лояльності ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО»:

1. Акція «Квартира для героя». Для учасників АТО, «Операції об’єднаних сил» та членів сім’ї загиблих на всі платежі при інвестуванні квартири у ж/б №26 ж/к «ЕВРИКА» діє знижка 10%.

Строк дії Акції «Квартира для героя» Програми лояльності ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО» з 04.03.2016 р. по 31.12.2020 р. (включно)*.

2. Акція «Клуб постійних клієнтів». Знижка у розмірі 2% на кожний платіж в ж/к «ЕВРИКА», в період дії Програми лояльності Акції «Клуб постійних клієнтів».

Строк дії Акції «Клуб постійних клієнтів» Програми лояльності ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО» з 30.12.2017 р. по 31.12.2018 р. (включно)*.

*Програма лояльності може бути припинена достроково.

ПРИМІТКА

Укласти Договір на інвестування будівництва квартир 16 листопада 2018 року Ви можете тільки в Головному банку за адресою: м. Київ, вул. Ольгинська, 3.
З 17 листопада 2018 року укласти Договір можно буде у відділенні «ОСОКОРКИ», з 19 листопада 2018 року укласти Договір можно буде у будь-якому відділенні банку «АРКАДА».
__________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 297 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz