Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2019 » Грудень » 3 » Новорічна пропозиція Київстар: до двох місяців без плати за послуги

Розміщення новин компаній

Новорічна пропозиція Київстар: до двох місяців без плати за послуги

Традиційно до новорічних свят Київстар пропонує своїм абонентам вигідні акції. Цього разу – до двох місяців спілкування та мобільного інтернету у подарунок*.

Пропозиція діє до 14 січня 2020 року включно для абонентів передплаченої або контрактної форми обслуговування. Кожному учаснику акції компанія пропонує тарифний план, з урахуванням його профілю споживання послуг. Дізнатись про запропонований тариф можна зателефонувавши на короткий номер 477, на сайті Київстар та за допомогою мобільного додатку «Мій Київстар». Після зміни тарифу – абоненти отримають до двох місяців послуг у подарунок*.
Акція доступна для абонентів Київстар, котрі:

• Отримали індивідуальну пропозицію;
• Користуються послугами мобільного оператора впродовж 90 або більше днів;
• Принаймні один раз оплатили вартість пакету послуг у своєму тарифі.

Під час минулих новорічних свят, коли Київстар пропонував підключити новий тариф з включеним першим пакетом послуг, акцією скористалося майже 800 тисяч абонентів.

Нагадаємо, що Київстар пропонує широкий вибір тарифів без меж для абонентів передплати. В рамках акції доступні 4 тарифи від 125 грн: із безлім доступом до соціальних мереж та месенджерів, до музичних та відео стрімінгових сервісів, популярних онлайн-ігор та з повністю безлімітним мобільним інтернетом. Також за вчасну оплату пакету послуг у тарифах передплати Київстар гарантовано збільшить обсяг мегабайтів та хвилин на інші мережі, надає доступ до додаткових безлімітних сервісів.

Для контрактних абонентів Київстар пропонує 6 Smart-тарифів від 100 грн, де абоненти отримують більше послуг без додаткової плати: Mobile ID, до 3 SIM-карт для користування послугами оператора на інших девайсах, фіксований інтернет тощо. Важлива перевага обслуговування контрактних абонентів – більш високий рівень захисту персональних даних, особливо якщо номер використовується для онлайн-банкінгу або ведення бізнесу.

*Під терміном «до 2 місяців послуг у подарунок» слід розуміти, що абоненти контрактної форми обслуговування можуть користуватися перевагами свого нового тарифу протягом двох місяців за 1 грн, а абоненти передплаченої форми обслуговування - протягом 8 тижнів за 1 грн.
__________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 103 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz