Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Червень » 10 » Офіс з роботи з корпоративними клієнтами компанії «Параллель» в місті Запоріжжя змінив адресу

Розміщення новин компаній

Офіс з роботи з корпоративними клієнтами компанії «Параллель» в місті Запоріжжя змінив адресу

Придбати паливні талони або отримати консультацію зі смарт-карток в місті Запоріжжя тепер можна в новому офісі компанії «Параллель» за адресою: вулиця Михайла Гончаренка (Панфіловців), 14.

Рішення перенести відділ з роботи з корпоративними клієнтами компанії «Параллель» в окрему будівлю було прийнято для зручності клієнтів. Відвідувачі вже з перших днів після переїзду оцінили зручність розташування нового офісу та швидкість обслуговування.

«Ми довго обирали приміщення для нового офісу, яке б в повному обсязі відповідало нашим головним вимогам: зручність розташування в центрі міста та власна парковка, – розповідає Іван Мельниченко, директор департаменту роздрібних продаж. – Вважаю, що головне завдання – забезпечити максимальний комфорт для клієнтів компанії «Параллель», ми успішно виконали».
______________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 117 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz