Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Конференції, форуми та заходи » 2019 » Вересень » 29 » «Параллель» підтримала проведення традиційного мотокросу в Краматорську

Розміщення новин компаній

«Параллель» підтримала проведення традиційного мотокросу в Краматорську

22 вересня в Краматорську в балці Кутовій за спонсорської підтримки компанії «Параллель» відбувся 51-й відкритий традиційний мотокрос, присвячений Дню міста.

Для участі в змаганнях з’їхалось більше 50 кращих спортсменів із 7 областей – Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Сумської. Серед учасників були і чемпіони України 2019 року, і ветерани спорту, і початківці. Наймолодшому спортсмену виповнилось 4 роки.

Незважаючи на несприятливі погодні умови для проведення мотокросу, всі спортсмени подолали дистанцію без травм.

Переможці заїздів у всіх номінаціях отримали в подарунок фірмовий бензин Perfekt-95 від паливного спонсора змагань – компанії «Параллель».

«Мотокрос – це складний та небезпечний вид спорту. Тут мають значення не лише досвід та навички самого спортсмена, технічний стан транспортного засобу, погодні умови, але й якість траси. Після кожних змагань її доводиться відновлювати майже з нуля, а на це йде багато сил та ресурсів, - поділився Володимир Фастовець, президент федерації мотоциклетного спорту Донецької та Луганської областей. – Хотілося б, щоб мотокрос у нас розвивався активніше. І юні спортсмени, які здійснюють лише перші кроки в цьому виді спорту, вже за декілька років продемонструють високі результати на чемпіонатах світового рівня».
_________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 131 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz