Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Вересень » 2 » «Параллель» подарувала талони на фірмове пальне найсильнішим шахтарям

Розміщення новин компаній

«Параллель» подарувала талони на фірмове пальне найсильнішим шахтарям

23 серпня на центральній площі міста мешканці Павлограда з розмахом відсвяткували професійне свято – День Шахтаря. В межах святкування відбулись традиційні «Шахтарські богатирські ігри», в яких взяли участь 5 команд підприємств ДТЕК, а компанія «Параллель» нагородила найсильніших учасників.

Команди демонстрували рівень своєї фізичної підготовки в 6 конкурсах: кантування покришки, «богатирська карусель», «богатирська колода», драгпул, армреслінг та командне перетягування каната.
Головним суддею «Шахтарських богатирських ігор» став Олександр Дубовий – чемпіон та рекордсмен світу та Європи з силового екстриму.

За підсумками змагань впевнену перемогу виборола команда «Павлоградвугілля», залишивши позаду минулорічного лідера – команду «Добропіллявугілля».

Переможці отримали омріяний Золотий кубок та фірмове пальне Perfekt 95 від компанії «Параллель».
Нагороджуючи зі сцени команду найсильніших шахтарів, Вадим Гребенюк, територіальний менеджер компанії «Параллель», привітав мешканців міста з професійним святом та подякував учасникам за видовищні змагання: «Сьогодні ми з Вами стали свідками того, як серйозна фізична підготовка та міцна сила духу привели до перемоги команду «Павлоградвугілля». Бажаю учасникам, щоб подібні успіхи вони демонстрували не лише в богатирських змаганнях, але й в усіх сферах свого життя».

Після нагородження богатирі поступилися сценою зіркам української естради: Світлані Тарабаровій та Олегу Скрипці з групою «ВВ», які розважали павлоградців майже до півночі.
___________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 121 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz