Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Презентації » 2019 » Серпень » 5 » «Параллель» продовжує підтримку автоспорту в Маріуполі

Розміщення новин компаній

«Параллель» продовжує підтримку автоспорту в Маріуполі

27 липня 2019 року на Старому Аеродромі Маріуполя відбулось одразу два автоспортивних заходи: Чемпіонат Української Drag Racing Федерації та Чемпіонат Донецької області з Drag Racing 2019. Компанія «Параллель» нагородила кращих пілотів в класі MONO PRO.

Для участі в кваліфікаційних заїздах зібрались водії з різних областей України.

Після напруженої та азартної боротьби Чемпіонату Донецької області пальне в подарунок від «Параллели» отримали призери в класі MONO PRO: перше місце посів Ловга Ігор, на другому опинився Чупахін Олександр, а третє – у Каменського Євгена.

«Наша компанія вже четвертий рік поспіль підтримує Чемпіонат Донецької області з Drag Racing 2019. І хотілось би зазначити, що за цей період географія учасників помітно розширилась, – розповіла Світлана Бишова, генеральний директор компанії «Параллель». – Радує, що з кожним роком захід приваблює все більше глядачів, бо рівень змагань та пілотів зростає, а це означає, що більше драйву та азарту стає на трасі для перегонів».
_____________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 130 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz