Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Конференції, форуми та заходи » 2019 » Серпень » 20 » «Параллель» виступила паливним спонсором наймасштабнішого фестивалю східного узбережжя України

Розміщення новин компаній

«Параллель» виступила паливним спонсором наймасштабнішого фестивалю східного узбережжя України

На початку серпня 2019 року в Маріуполі більше 17 тисяч глядачів зібрав наймасштабніший фестиваль східного узбережжя України – MRPL City-2019. Компанія «Параллель» другий рік поспіль виступила генеральним паливним спонсором заходу.

На три дні і гості, і мешканці Маріуполя занурились в атмосферу свята та веселощів, насолоджуючись якісною музикою улюблених виконавців. Більше 40 популярних груп та артистів взяли участь у фестивалі. Бумбокс, THE HARDKISS, Друга Ріка, Jerry Heil, ЛЯПИС 98, Время и Стекло, MOZGI, Pianoбой, АГОНЬ, Michelle Andrade та багато інших радували глядачів своїми хітами.

Для залучення максимально широкої аудиторії виконавців на MRPL City-2019 обирали з урахуванням смаків та побажань гостей, а також за результатами моніторингу соціальних мереж.
В цьому році особливу увагу було приділено декораціям: побудовані окремі фото-, лаунж-, фуд-зони, прокладені дерев’яні доріжки до всіх 4-х сцен фестивалю.

Організатори врахували та усунули недоліки, на які скаржились гості MRPL City-2018 – вдосконалили кемпінг, пропускну систему та транспортну логістику.

«MRPL City – став своєрідною візитівкою східного регіону України. Щорічно фестиваль приваблює тисячі фанатів та поціновувачів сучасної музики. Виступаючи паливним партнером такого масштабного заходу, наша компанія, в першу чергу, прагне підтримати розвиток культурного життя на сході країни. Також напередодні цієї грандіозної події ми розіграли квитки та подарували можливість відвідати фестиваль шанувальникам, що стежать за сторінкою «Параллели» у фейсбуці», - поділилася Світлана Бишова, генеральний директор компанії.
_______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 133 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz