Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Комп'ютери та технології » 2020 » Лютий » 13 » Перше впровадження SAP Innovation Management в Україні

Розміщення новин компаній

Перше впровадження SAP Innovation Management в Україні

Метінвест Діджитал першим в Україні запровадив цифрове рішення SAP Innovation Management на 14 активах Групи Метінвест. З моменту запуску зареєстровано понад 10 тисяч ідей з розрахунковим економічним ефектом 90 млн грн.

Підприємства Метінвесту перейшли на автоматизовану систему подачі пропозицій і збору ідей співробітників з метою підвищення операційної ефективності бізнесу. Реалізація цього проекту тривала протягом 9 місяців від моменту формування технічного завдання до введення в промислову експлуатацію. Впровадження ІТ-рішення здійснювала проектна команда спеціалістів Групи Метінвест (бізнес-замовника), технічних експертів Метінвест Діджитал (ІТ-бізнес-партнера Групи Метінвест) та команда консультантів SAP.

SAP Innovation Management являє собою автоматизовану крос-функціональну платформу, яка дає співробітникам змогу швидко оформити й подати ідеї щодо безперервних поліпшень, а менеджерам – забезпечити систематичний і керований процес їхньої оцінки та впровадження. Рішення охоплює всі фази життєвого циклу пропозицій:

  • створення;
  • публікацію та класифікацію;
  • спільну крос-функціональну роботу;
  • аналітику;
  • оцінку.

Крім цього, SAP Innovation Management легко інтегрується з системами управління проектами.

Максим Матяш, директор SAP Україна:

— Принцип систематичних покращень застосовується практично в усіх підрозділах Метінвесту. Цього разу покращення стосувалися процесів внутрішніх бізнес-інновацій. З вересня 2018 року в компанії шукали рішення, яке дасть змогу реалізувати бізнес-процес «від ідеї до проекту». Ми вдячні за вибір SAP Innovation Management, що надає користувачам як широку функціональність і технологічність, так і можливість адаптувати платформу під завдання клієнта. Подібне рішення в Європі впроваджено лише в кількох замовників, тому як для Метінвесту, так і для нас цей проект був інноваційним і водночас хвилюючим. Для його реалізації ми залучили команду консалтингу SAP з міжнародним досвідом, що разом із високим рівнем залучення бізнес-замовника стало критичним фактором успіху проекту. Впроваджений проект дозволив перейти до парадигми ефективної реалізації нових бізнес-ідей на базі інноваційного IT-інструмента. Від такої трансформації виграли всі: Група Метінвест загалом від оптимізації швидкості впровадження нових ідей, а співробітники-новатори − від автоматизації та спрощення процесу, а також оперативного отримання винагороди, якщо ідея знайшла практичне застосування.

Сергій Детюк, директор з інформаційних технологій Групи Метінвест, генеральний директор Метінвест Діджитал:

— Система безперервних поліпшень уже давно використовується на виробничих підприємствах Групи Метінвест і є невід'ємною частиною її операційної діяльності. Наше завдання як ІТ-бізнес-партнера Групи полягала в створенні та впровадженні інноваційного ІТ-інструмента, який буде зручний для співробітників і дасть бізнесу змогу ефективно управляти життєвим циклом ідей. Завдяки SAP Innovation Management ми створили єдину базу знань про безперервні поліпшення в Групі, скоротили час від моменту подачі ідеї до її реалізації та підвищили ефективність управління процесом безперервних поліпшень. Варто зазначити, що проект був впроваджений одночасно на 14 підприємствах Групи.

Кирило Макаров, директор з безперервних вдосконалень Групи Метінвест:

— Впровадження SAP Innovation Management забезпечило єдиний підхід і прозорість управління процесом подачі й оцінки пропозицій. Завдяки новій ІТ-системі понад 75 тисяч співробітників на 14 підприємствах Групи Метінвест можуть надсилати свої ідеї та ініціативи в електронному вигляді. З моменту запуску в продуктивну експлуатацію в березні 2019 року в SAP Innovation Management зареєстровано понад 10 тисяч ідей з розрахунковим економічним ефектом близько 90 млн грн. Система дозволяє в онлайн-режимі аналізувати подані ідеї на різних стадіях життєвого циклу, оцінювати їхню унікальність, порівнювати між собою і тиражувати найкращі з них. Разом із пропозиціями, спрямованими на зниження витрат, підвищення якості продукції та збільшення обсягів виробництва, співробітники можуть подати ініціативи щодо підвищення техніки безпеки й охорони праці, а також поліпшення умов роботи. У перспективі платформа SAP Innovation Management повинна стати електронним порталом, що підтримує інтеграцію зовнішніх контрагентів у програму безперервних вдосконалень Компанії.

Для компанії SAP це черговий успішний крок на шляху стратегічного партнерства з Метінвестом у програмі його цифрових трансформацій. Група Метінвест є найбільшим клієнтом SAP в Україні з 2012 року. Вона використовує 17 SAP-систем, які автоматизують бізнес-процеси компанії практично в усіх сферах діяльності. У 2014 році Метінвест отримав сертифікат Центру експертизи клієнта SAP рівня Primary, а в 2017 році − сертифікат рівня Advanced. Компанія стала першою в Україні та четвертою в СНД й увійшла в ТОП-50 світових компаній, сертифікованих на цьому рівні.

______________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 69 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz