Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Продукти харчування й напої » 2019 » Липень » 17 » Підсумки опитування українських споживачів меду

Розміщення новин компаній

Підсумки опитування українських споживачів меду

З метою вивчення ситуації на ринку та розуміння побажань українських споживачів, в квітні-червнч 2019 р. ТМ «Знатний Мед» було проведено телефонне опитування споживачів меду. Підсумки опитування були озвучені під час інтерв’ю у прес-студії «Сегодня» 4 липня 2019 р.

В опитування взяли участь 162 респонденти з Києва (60% опитаних) та інших міст України (40% опитаний). Що стосується місця проживання, статі та віку, то портрет респондентів наступний – 76% - мешканці міст, 19% - передмістя, 5% - селище міського типу (смт), жінки – 51%, чоловіки – 49%, вік – 26-45 років – 57%, старші за 46 років – 25%, до 25 років – 18%.

За підсумками опитування, більшість респондентів споживають мед у холодну пору року (53%), протягом всього року мед споживають 25%, а час від часу протягом року (тобто, у різні сезони) – 22% опитаних.

«Підсумки опитування підтвердили, що в Україні споживачі сприймають мед, скоріше як лікувально-профілактичний засіб, ніж десерт. При цьому, варто нагадати, що для отримання максимальноїкористі для організму, натуральний мед треба споживати регулярно, незалежно від пори року. Добова норма споживання меду для дорослих складає 1-2 столові ложки щодня», - відзначив Валерій Курейко, представник ТМ «Знатний Мед».

Що стосується основних критеріїв вибору меду під час покупки, на першому місці була названа ціна (39%), на другому – певний конкретний вид меду (32%). Для 21% опитаних важливим є асортимент (наявність різних видів меду), і 8% відзначили органолептичні характеристики (смак, колір, консистенція, тощо).
Варто зазначити, що під час відповіді на це запитання респонденти могли обрати тільки 1 критерій із запропонованих варіантів. Тобто, той факт, що органоліптичні властивості меду на 4 місці, не означає, що вони не є важливими, просто інші критерії виявились більш важливими, на думку респондентів. В цілому ж, всі названі критерії є важливими під час вибору та покупки меду.

За місцем покупки, аудиторія опитаних споживачів розділилась наступним чином: 32% купують мед у знайомих пасічників, 28% - на базарах (на ринках), 23% - в Інтернеті і 17% - в роздрібній мережі (в магазинах).

Підсумки опитування також показали, що спостерігається тенденція збільшення кількості споживачв, які купують мед в Інтернеті (у порівнянні із минулим роком, їх кількість збільшилась на 6%), в той час як придбання меду у таких каналах продажів як ринки і роздрібні мережі поступово зменшується.

-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 147 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz