Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Листопад » 4 » Підтримка рідних стін і справжній професіоналізм: харків'яни взяли титули на турнірі зі змішаних бойових мистецтв WWFC 16

Розміщення новин компаній

Підтримка рідних стін і справжній професіоналізм: харків'яни взяли титули на турнірі зі змішаних бойових мистецтв WWFC 16

2 листопада на арені СК «Локомотив» в Харкові пройшов міжнародний турнір зі змішаних бойових мистецтв WWFC 16, в рамках якого відбулося 10 поєдинків, а головною подією стали два титульні бої за участю харків'ян.

Денис Бондар - Кевін Рангель
27-річний харків'янин Денис Бондар (9-2) завоював титул тимчасового чемпіона WWFC у вазі до 57 кг, здобувши дострокову перемогу над бразильцем Кевіном Рангелем (7-2). Спочатку планувалося, що Денис боротиметься за титул чемпіона світу, що належить ірландцеві Блейну О'Дрісколлу, однак незадовго до бою той отримав травму ребра і був змушений поступитися місцем в гексагоні бразильцеві. Рангель намагався тримати українця на дистанції, користуючись перевагою в зрості та довжині рук, і поки Денис підбирав ключі до незручного суперника, Кевін записав на свій рахунок переклад вниз і кілька щільних влучень в стійці, після яких Бондар своєчасно зблизився в клінч. Опинившись на настилі, Рангель забрав спину харків'янина і зайшов на задушливий, але Денис вибрався з обіймів бразильця. У другому раунді Бондар влучив у Кевіна декількома ударами в стійці з рук і коліном з тайського клінчу, після чого перевів сутичку вниз, зайняв домінуючу позицію зверху і змусив суперника здатися, провівши удушення «трикутником» через руку.

Олександр Плетенко - Вілсон Жуніор
Відомий представник харківських ММА, 25-річний Олександр Плетенко (15-5) дебютував під егідою ліги і завоював вакантний титул чемпіона світу WWFC у вазі до 61 кг завдяки перемозі над бразильцем Вілсоном Жуніором (11-4-1). Не зумівши укластися в необхідні рамки на офіційному зважуванні, Плетенко вийшов в гексагон, маючи мінус один бал. Під час бою Плетенко з разу в раз кидав опонента на настил і згодом взяв домінуючу позицію в партері. За підсумками п'яти раундів судді заслужено визначили його переможцем одноголосним рішенням.

Алаа Мансур - Олексій Пасюга
Абсолютному тріумфу харків'ян в рамках основного карду WWFC 16 завадила невдача 25-річного напівсередньоваговика Олексія Пасюги (2-1), який воював проти єгиптянина Алаа Мансура (9-1). Пропустивши кілька неслабих влучень в голову від українця в першому раунді, Мансур остаточно вирішив зробити ставку на боротьбу, скорочуючи дистанцію і витісняючи Олексія до сітки. При цьому єгиптянин перекладав протистояння в партер. У другому раунді Мансуру вдалося скувати шию Олексія задушливим прийомом ( «трикутником»). Харків'янин довго опирався, не даючи супернику завершити розпочате, але в підсумку Алаа швидко перейшов на больовий ( «армбар»), і Олексію все-таки довелося здатися.

Олег Хачатуров - Белек Алієв
Більше двох років не виступав через травми український легкоатлет Олег Хачатуров (8-3), раніше відомий за виступами в M-1 Challenge і ACB, а у вересні цього року уклав контракт з лігою WWFC. Його суперник, киргизстанець Алієв (7-2), відразу атакував українця парою жорстких лоу-кіків. У відповідь Олег пробив хай-кік, після чого кинув Белека вниз і не відпустивши захоплення, продовжив завдавати удари з-за спини. Алієв намагався сховатися, але все одно впав під натиском Хачатурова в першому ж раунді.Facebook: https://www.facebook.com/wwfcpromotion/
Youtube: https://www.youtube.com/user/worldwfc
Instagram: https://www.instagram.com/wwfc.ua/

Результати всіх поєдинків WWFC 16:

Main Card
Денис Бондар (Україна) - SBM 2 (задушливий прийом) - Кевін Рангель (Бразилія)
Олександр Плетенко (Україна) - UD 5 (за очками одноголосним рішенням суддів) - Вілсон Жуніор (Бразилія)
Алаа Мансур (Єгипет) - SBM 2 (больовий прийом) - Олексій Пасюга (Україна)
Олег Хачатуров (Україна) - КО 1 (нокаут) - Белек Алієв (Киргизстан)

Prelimenary Card
Георгі Кубеяшвілі (Грузія) - UD 3 (за очками одноголосним рішенням суддів) - Сергій Радченко (Україна)
Михайло Шаблій (Україна) - ТКО 1 (технічний нокаут) - Максим Стоянов (Україна)
Володимир Баришев (Україна) - UD 3 (за очками одноголосним рішенням суддів) - Владислав Калюта (Україна)
Катерина Шакалова (Україна) - SBM 1 (задушливий прийом) - Дар'я Чибісова (Україна)

Early Prelims
Андрій Корольов (Україна) - ТКО 1 (технічний нокаут) - Роман Виборний (Україна)
Євген Завгородній (Україна) - SBM 2 (задушливий прийом) - Анатолій Гаврилов (Україна)

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 166 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz