Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2019 » Серпень » 9 » Північний ГЗК поповнився спецтехнікою КрАЗ – АПЗ-15-65053

Розміщення новин компаній

Північний ГЗК поповнився спецтехнікою КрАЗ – АПЗ-15-65053

Чергове відвантаження спецтехніки здійснив Кременчуцький автозавод на адресу гірничорудного підприємства Кривого Рогу.

Варто зазначити, що ПрАТ «АвтоКрАЗ» систематично постачає продукцію на адресу вітчизняних ГЗК, зокрема: вахтові машини, автопаливозаправники, автоцистерни, бортові вантажівки. Спецтранспорт на базі КрАЗу використовується для перевезення гірників територією підприємств та до місць видобутку, для доставки палива, технічної та питної води, ліквідації пожеж та ін.

Автопаливозаправник АПЗ-15-65053, що призначений для доставки палива, базується на стандартному шасі колісної формули 6х4, із 375-сильним двигуном Євро-5, 9-ступеневою дводіапазонною механічною КЗП та сухим однодисковим зчепленням. Кабіна – металева тримісна.

Двосекційна 15-кубова цистерна виробництва ДП «45 ЕМЗ» (м.Вінниця) виготовлена зі сталі товщиною 6 мм, обладнана горловинами, ребрами жорсткості, стаціонарною драбиною, дихальним пристроєм, сигналізатором наповнення та ін. Насос подає рідину 500 л/хв, висота всмоктування – 4,5 м, у бокових панелях є два напірно-всмоктуючі рукави 75 мм, довжиною 4 м тощо.
_________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 135 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz