Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Березень » 30 » Побут в Антарктиді: скільки коштує полярникам річний запас засобів з догляду за собою та найпівденнішим українським домом

Розміщення новин компаній

Побут в Антарктиді: скільки коштує полярникам річний запас засобів з догляду за собою та найпівденнішим українським домом

12 українським полярникам необхідно понад 60 тис грн на базові предмети особистої гігієни та товари з догляду за домом, щоб прожити рік в Антарктиді.

Саме на таку суму компанія P&G передала продукцію своїх брендів 24-й українській антарктичній команді вчених. Про це стало відомо 25 березня на прес-конференції, присвяченій відправленню зимівників на Південний полюс. Це не тільки дозволило скоротити витрати на підготовку експедиції, але і зробити їх побут максимально комфортним і звичним.

Щороку українська експедиція вирушає в Антарктиду на станцію Академік Вернадський, де 12 місяців проводить фізичні, біологічні та ряд інших досліджень. Незважаючи на складні погодні умови і особливості наукової роботи, полярники ведуть свій побут так само, як і українці на материку.

Єдиною особливістю є те, що всі необхідні товари закуповуються всього один раз перед поселенням полярників на станцію, найчастіше в Чилі. Компанія Procter & Gamble вирішила забезпечити експедицію звичними якісними товарами, які полярники могли б купити в Україні. Вперше за 20 років до складу експедиції увійшли жінки, тому компанія порахувала кількість і вартість базових товарів з догляду за собою і домом необхідних чоловіку та жінці на рік.

Так, стандартний набір базових засобів гігієни чоловіків складається з бритви та набору картриджів, гелів для гоління і бальзамів після, зубної пасти та щітки, шампуню і дезодоранту. Загальна вартість річного набору засобів становить 3 419 грн*. Жіночий набір коштує дорожче – 4 579 грн*. Ця різниця обумовлена необхідністю жінок витрачатися на прокладки і тампони. У категорію товарів з догляду за будинком входять пральні засоби та миючі для посуду. За підрахунками P&G середньому домашньому господарству необхідно витратити на ці категорії 3 780 грн* в рік.
«Місія нашої компанії полягає в тому, щоб робити життя наших споживачів краще і простіше. Найпівденніший український будинок не є винятком. Тому ми в P&G вирішили привнести трохи своїх інновацій в побут полярників і забезпечити їх усім необхідним для догляду за собою і домом. Тепер наші експедитори навіть на краю світу зможуть користуватися якісними українськими продуктами і цілком присвятити себе важливим дослідженням і відкриттям», – прокоментував Дмитро Кисельов, директор Procter & Gamble Україна.

Раніше в січні на Південний полюс вирушила команда з 26 сезонних вчених, які також отримали базовий набір продукції компанії на 3 місяці. Таким чином, P&G передала продукції на загальну суму близько 120 000 грн.
«Ми раді, що є соціально-відповідальні компанії, які не тільки розуміють важливість розвитку науки та інновацій, але й готові робити свій внесок в цю сферу. Ми віримо, що тепер полярники зможуть відчути домашню атмосферу завдяки звичним продуктам, якими вони користувалися тут, в Україні. Зекономлені кошти ми плануємо використовувати для розширення програми досліджень», – зазначив Євген Дикий, виконуючий обов'язки директора Антарктичного центру.

* Вартість порахована на основі роздрібних цін на сайтах українських інтернет-магазинів на 20.03.2019.
___________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 170 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz