Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Комп'ютери та технології » 2019 » Травень » 30 » Подробиці про чіпсети AMD AM4 X570 і програму сертифікації Ryzen 3000 Ready

Розміщення новин компаній

Подробиці про чіпсети AMD AM4 X570 і програму сертифікації Ryzen 3000 Ready

На виставці Computex 2019 президент і генеральний директор компанії AMD доктор Ліза Су анонсувала найпередовіший настільний процесор в світі - AMD Ryzen третього покоління, а також оголосила про випуск першого чіпсета з підтримкою інтерфейсу PCIe 4.0 - X570.

У зв'язку з цим ми б хотіли розповісти докладніше про новий чіпсеті AMD X570 для сокета AM4. Компанія AMD пропонує передове технологічне рішення для ентузіастів, геймерів і творців контенту, яке підтримує PCIe 4.0. Цей інтерфейс на 42% швидше, ніж PCIe 3.0, і забезпечує високу продуктивність відеокарт, мережевих пристроїв, накопичувачів NVMe, карт мережі Ethernet і ін.

Поряд з чіпсетом X570 і процесорами AMD Ryzen третього покоління компанія AMD також запускає програму Ryzen 3000 Ready. На коробках нових материнських плат, багато з яких будуть анонсовані на Computex на цьому тижні, користувачі можуть знайти ярлик «AMD Ryzen Desktop 3000 Ready», який означає сумісність з процесором Ryzen 3го покоління.
______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 148 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz