Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Листопад » 1 » Політех відкрив двері для STEMCamp for educators

Розміщення новин компаній

Політех відкрив двері для STEMCamp for educators

28 жовтня в НТУ «ХПІ» відбулася церемонія відкриття першої інтенсивної п’ятиденної школи «STEMCamp for educators».

Її учасниками стали як вчителі природничих наук, так і їхні учні-старшокласники з шести регіонів України (Харківська, Луганська, Миколаївська, Дніпропетровська, Донецька, Одеська область). Це — 18 команд з напрямів фізики, хімії, математики та інформатики. Організатори STEMCamp for educators — Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», ГО «Об’єднання молодих вчених НТУ «ХПІ» за підтримки Посольства США в Україні, КЗ Вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради.

Вітаючи учасників проекту, ректор НТУ «ХПІ» професор Євген Сокол підкреслив, що харківський Політех — багатопрофільний вищий навчальний заклад, який, в тому числі, розвиває і STEM-освіту, в його арсеналі — успішне проведення двох літніх STEMCampSchool для старшокласників: «Тепер нам вдалося організувати осінню школу STEMCamp for educators, де поряд зі школярами ми запросили й вчителів. Ми сподіваємося, що ви станете нашими однодумцями, щоб ми разом розвивали STEM напрям в школах, і це дуже важливо, оскільки сьогодні спостерігається значний попит на інженерні кадри, до того ж не лише в Україні, але й в світі». Ректор Євген Сокол наголосив на необхідності поширення ідеології STEM-освіти, оскільки вона є однією з провідних в світі. «Важливо, щоб ви, викладачі, провели відкритий урок у своїй школі, де була б можливість поділитися тими знаннями і методиками, які ви отримаєте тут, на проекті. І тоді ви будете не просто учасниками STEMCamp for educators, а провідниками цих ідей в своїх школах, а може, й не лише в своїх», — сказав ректор НТУ «ХПІ».

Один з організаторів STEMCamp for educators, начальник методичного відділу НТУ «ХПІ» Сергій Радогуз зазначив, що проект — пілотний і закликав вчителів до співпраці: «Ми хочемо, щоб ви нас орієнтували і говорили, в якому напрямку йти далі: ми допомагаємо вам, а ви — нам».

Протягом п’яти днів проекту STEMCamp for educators (28.10—01.11) вчителі та школярі пройдуть ряд тренінгів — інтерактивні лекції, семінари, лабораторні практикуми, майстер-класи, оволодіють методами проектної роботи Hands on science, реалізують власний проект і візьмуть участь в науковому челленджі.

Церемонія відкриття проекту відбулася за участю представників Харківської облдержадміністрації, керівництва НТУ «ХПІ», представників Ради молодих вчених вишу, викладачів і студентів ХПІ, інших гостей.
Більше світлин — на сторінці прес-служби ХПІ у Facebook.

Довідка:

Проект STEMCamp for educators — серія інтерактивних заходів для вчителів природничих наук (математики, фізики, хімії та інформатики), мета яких — навчання STEM-методикам для роботи зі старшокласниками в школі. Учасники познайомляться з українськими і зарубіжними практиками STEM-освіти, розширять коло комунікації, реалізують командні STEM-проекти, попрацюють зі студентами і молодими вченими ХПІ. А школярі, які створять команди з вчителями, зможуть зануритися в студентське життя НТУ «ХПІ», поліпшити розуміння різних технічних спеціальностей, більш усвідомлено підходити до вибору подальшої професії.

Участь в проекті — безкоштовна. По завершенню навчання всі учасники отримають сертифікати про участь, а вчителі — сертифікати підвищення кваліфікації (0,5 ЄКТС) від КЗ Вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради та НТУ «Харківський політехнічний інститут».

Офіційна сторінка STEM-школи в Facebook: http://www.facebook.com/STEMcampschool/

Абревіатура STEM розшифровується як «Science, Technology, Engineering and Mathematics» — наука, технологія, інженерія і математика. Ці напрями лежать в основі цієї методики освіти. При цьому ці дисципліни вивчаються не окремо, як зазвичай, а в комплексі. Велике значення має практичне застосування отриманих знань. Дитина не просто знайомиться з новими напрямами розвитку точних наук та інженерії, а вчиться реалізовувати вивчене на практиці.
___________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 152 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz