Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2017 » Січень » 24 » Понад 250 тисяч львів'ян вже готові користуватися електронними квитками на транспорт - міський голова Львова Андрій Садовий

Розміщення новин компаній

Понад 250 тисяч львів'ян вже готові користуватися електронними квитками на транспорт - міський голова Львова Андрій Садовий

У Львові офіційно презентували надзручну систему оплати проїзду смартфоном у трамвайному маршруті №8 (пл. Соборна - кінотеатр ім.Довженка) Для цього потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток Приват24 від ПриватБанку та сканувати QR-код, що зображено на спеціальних стікерах у трамваї або на зупинці транспорту. Під час поїздки оплачений квиток потрібно буде «закомпостувати» прямо в смартфоні та пред’явити кондукторові чи контролеру.

“Зроблено у Львові - зроблено найкраще! ПриватБанк пишається тим, що саме у місті Лева, завдяки співпраці з міським головою та “Львівелектротрансом” уперше в Україні запроваджена технологія електронних квитків - зручна, зрозуміла та ідеальна з точки зору безпеки, - говорить Андрій Якимів, директор ПриватБанку на Львівщині. - Кожен пасажир може оплатити за проїзд двома кліками на смартфоні. Це займає від 20 до 40 секунд, залежно від якості зв’язку”.

«Приват24 інстальовано сьогодні у 250 тисяч мешканців, і ми плануємо цю систему впроваджувати на весь громадський транспорт» ― зазначив на брифінгу з нагоди новації міський голова Львова Андрій Садовий.

«Верховна Рада в другому читанні підтримала законопроект № 4121, який дає можливість також запускати електронний квиток, який давно вже готовий у Львові», ― сказала радник міського голови Львова Яніка Мерило.

«Оплата смартфоном дасть можливість пасажирам розраховуватись мобільно і швидко. Не буде зловживань з повторним використанням закомпостованих квитків, - сказав керівник «Львівелектротрансу» Михайло Сидорович. – Вже зараз розглядаємо, щоб розширити функціонал проекту, щоб можна було купувати місячний квиток з допомогою смартфонів, не йдучи до каси».

Найоголовніше, що можливість відмовитись від зайвого блукання трамваєм до водія за квитком або передачі грошей через інших пасажирів схвально оцінили і пасажири трамваю №8. “Плюсую тисячу своїх мегалайків і ПриватБанку і місту за те, що зробили такий проект - говорить мешканець Львова Андрій Коваль. - Час і нерви - ось що я зберігаю, оплачуючи проїзд у трамваї через Privat24. Та й екологічна складова для мене дуже важлива. Нам усім треба берегти природу і ліси. Менше паперових квитків - це дуже сучасно!”

Після апробації електронної оплатою проїзду у трамваї №8 нову систему розрахунку запровадять у тролейбусах №9 і 13. При цьому для зручності пасажирів діятиме і паперовий квиток. Ця система збережеться і після впровадження електронного квитка, щоб пасажир міг обрати найбільш зручний для себе спосіб оплати.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 596 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz