Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2019 » Жовтень » 21 » Популярна мобільна гра Call of Duty: Mobile – безлімітно в Київстар

Розміщення новин компаній

Популярна мобільна гра Call of Duty: Mobile – безлімітно в Київстар

З 18 жовтня 2019 року абоненти Київстар можуть грати онлайн у популярну мобільну гру Call of Duty: Mobile безлімітно, тобто без списання мегабайтів із пакета послуг. Скористатися безлімом до 30 листопада зможуть всі абоненти передплати та контракту незалежно від тарифного плану.

А з 1 грудня Call of Duty: Mobile стане частиною сервісу «Ігри без обмежень», завдяки якому популярними мобільними іграми та сервісами без тарифікації мобільного інтернету можуть користуватися абоненти Київстару у тарифах «Спілкування без меж»*, «Розваги без меж» та «Відео без меж».

«Наша мета – бути кращим мобільним оператором для геймерів. Для них ми пропонуємо безлім до популярних ігор та сервісів, запускаємо спільні продукти з ігровими компаніями та підтримуємо український кіберспорт. А від сьогодні всі наші клієнти можуть безлімітно грати в нову популярну гру Call of Duty: Mobile, яка за короткий проміжок часу побила рекорд за кількістю завантажень у всьому світі» – коментує Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар.
Call of Duty: Mobile – популярна безкоштовна мобільна гра у жанрі шутеру, що доступна для смартфонів на платформах Android та iOS. Лише за один тиждень з моменту випуску, гра встановила світовий рекорд із кількості завантажень – більше 100 млн. Такі дані у своєму дослідженні наводить ресурс Sensor Tower. Завантажити гру на смартфон можна за посиланнями з Google Play та App Store.

Окрім Call of Duty: Mobile абоненти Київстар також можуть грати онлайн в Minecraft та World Of Tanks BLITZ, дивитися відео у Twitch та користуватися додатком Steam без тарифікації мобільного інтернету. Всього ж у нових тарифах Київстар пропонує безлім для 42 популярних додатків. Серед них: YouTube, Instagram, Telegram, Google Play Music, Apple Music, Netflix та багато інших.

*Безлімітний мобільний інтернет для ігрових сервісів у тарифі «Спілкування без меж» надається за умови своєчасної оплати за пакет послуг.
______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 90 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz