Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Маркетинг » 2019 » Листопад » 4 » Представників літературно-видавничого сектору малих громад навчатимуть менеджменту культури

Розміщення новин компаній

Представників літературно-видавничого сектору малих громад навчатимуть менеджменту культури

Відповідь на питання "Як поєднати музу з кошторисом?" дає «Школа культурного менеджменту для представників літературного та видавничого сектору», що відбудеться в листопаді за підтримки Українського культурного фонду у Полтаві, Миколаєві, Сумах, Львові та Вінниці.

Школа буде корисною всім, хто пов’язаний із літературною та видавничою діяльністю: авторам, видавцям, перекладачам, бібліотекарам, ілюстраторам, власникам книжкових крамниць та літературних кафе (чи тих, хто тільки мріє про таке), організаторам літературних подій, освітянам, представникам місцевого самоврядування в царині культури.

Під час 3-денної практики з провідними фахівцями у галузі проектного та грантового менеджменту, видавничої справи, маркетингових комунікацій та культурних інновацій учасники отримають нові знання та навички для успішного розвитку літературної та видавничої справи у своїй громаді, дізнаються про наявні ресурси для розширення сектору, познайомляться з колегами з інших областей.
Участь у школі є безкоштовною.

Реєстрація на відбір за посиланням: bit.ly/2MVDGGk
Подробиці на https://litcentr.in.ua/news/2019-10-31-11228

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 181 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz