Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Нерухомість » 2019 » Липень » 24 » ПриватБанк буде продавати заставне житло зі знижками і на голландських аукціонах

Розміщення новин компаній

ПриватБанк буде продавати заставне житло зі знижками і на голландських аукціонах

З початку серпня ПриватБанк відкриває сезон продажу нерухомості за доступними цінами та знижує початкові ціни продажу на власні об’єкти нерухомого майна (квартири, нежитлові приміщення, паркувальні майданчики майже в усіх регіонах України), що виставлено на реалізацію на електронних торгових майданчиках LOT.PB та ДП СЕТАМ.

Зниження цін на нерухомість відповідно до ухваленого правлінням банку рішення заплановано на велику кількість об’єктів, які не використовуються в операційній діяльності банку, що сприятиме прискоренню їх реалізації.

Як повідомили в банку, також ПриватБанк, крім традиційних, планує здійснювати продаж нерухомості із застосуванням механізму «голландських» аукціонів, які передбачають зниження ціни продажу в ході торгів. Найближчим часом такі аукціони відбудуться щодо об’єктів, погоджених правлінням банку.
_______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 176 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz