Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Дистрибуція і торгівля » 2019 » Серпень » 13 » «PrivateLabel - 2019: Формула синергії рітейлера і постачальника»

Розміщення новин компаній

«PrivateLabel - 2019: Формула синергії рітейлера і постачальника»

Міжнародна бізнес-конференція «PrivateLabel - 2019: Формула синергії рітейлера і постачальника»

29 серпня, м. Київ, вул. Липківського 1а, РК "Ультрамарин"

Ініціатором заходу виступає B2BМедіа-Група TradeMasterGroup, на рахунку якої більше 100 конференцій, для 12 000 учасників.

У конференції PrivateLabel за 11 років проведення взяли участь понад 3500 учасників, з таких компаній як: АТБ Маркет, Білла-Україна, Метро Кеш енд Кері Україна, Novus, Таврія В, Фоззі Груп, БРСМ-НАФТА, Велика Кишеня, Вересень плюс, ВОГ ритейл, Караван, Лоток, КОНТИНЕНТ, РОСТ, Єва, Економ плюс, Фуршет, Чудо Маркет, Еко-маркет, UPG, Белінтерпродукт (мережа Рубльовському), БелМаркетКомпаніі. Серед виробників і постачальників: Баядера Холдинг, Бюро вин, Бетта, Global Spirits, Snack Production, ДарПак, Диканька Млин, Житомирський маслозавод, ІДС, Компанія Май Україна, Молочний Альянс, Оліяр, Радехівський цукор, Річойл, Савсервіс Столиця, Сандора, Снек Експорт , З-Транс, Терра Фуд, Сквирський комбінат хлібопродуктів, УкрОлія, ДМК Таврія, Фабрика Здорово, Фабрика бакалійних продуктів, АВК Конфекшінері, Лакталіс Україна, Бест Альтернатива, ін.

Вперше в цьому році на одному майданчику зберуться керівники відділу закупівель з більш ніж 30 продуктових мереж України і ближнього зарубіжжя. Новітні тренди СТМ експертів України, СНД, Європи і США. Досвід операційних рішень в асортиментній політиці, маркетинговому просуванні, а також, трендів футурологів з розвитку ВТМ.

Спеціально проведені для конференції аналітичні дослідження ринку PrivateLabel від провідних світових експертів Kantar і GFK. Спікери конференції мають досвід роботи в таких компаніях як Johnson & Johnson, Unilever, Henkel, Брусничка, Coca-Cola, АТБ, Метро, Варус, GfK Ukraine, Fozzy Group, "Віталюр" (Білорусь), лінія магазинів «Єва» та ін. В рамках конференції вони поділяться досвідом розвитку PrivateLabel в Україні і закордонном.

Унікальними спецпроектами конференції є:

Галерея новинок PrivateLabel-2019, на якій, кожен учасник - виробник або рітейлер зможе подати зразки кращих проектів СТМ. Столи переговорів (формат мережа - постачальник). У столах переговорів TradeMasterGroup за 10 років взяли участь понад 100 роздрібних мереж і більше 500 постачальників України та зарубіжжя (Росія, Молдова, Білорусь, Казахстан, Польща, Грузія та ін.) Очікується національна премія PrivateLabel-2019 (бізнес-нагорода, що відзначає досягнення виробників і мереж в області розвитку ВТМ і взаємодії з ритейлерами і постачальниками).

А також, Урочиста вечеря, під час якої, буде нагородження дипломами за:
1. кращий проект Private Label,
2. внесок в розвиток товарної категорії,
3. динаміка розвитку ВТМ,
4. пізнаваність торгової марки,
5. інновація року,
6. найефективніша СТМ,
7. кращі умови співпраці.

Не пропустіть можливість взяти участь в конкурсі, оцінити рівень споживчої цінності в секторах В2В і В2С (подать заявку).

Спікери конференції:

Sebastian Witkowski (Польща), керівник відділу маркетингу в Центральній і Східній Європі в Johnson & Johnson, який виступить з темою: Чого очікувати: тенденції розвитку Private Label - міжнародна перспектива. Другим спікером представлена Sayyora Ayupova, яка має 15 років професійного досвіду в компаніях Procter & Gamblе, пізніше на позиції Commercial Sales Director, в компанії Coca-Cola Hellenic Bottling Company, Росія. Тема її доповіді: 150 років розвитку Private brands в США. Третій спікер конференції Марини Забарило, директора Consumer Panel & Services, GfK Ukraine. Ольга Капустян, керівник постійних та медіа досліджень компанії Kantar в Україні. Тема доповіді: Сучасний український споживач в цифрах. Hermann Sievers (Німеччина), партнер IPLC по Німеччині / Австрії, міжнародний консалтинг по PrivateLabel. Тема доповіді: Тенденції развитку Private Label в Західній Європі - історії успіху магазинів формату "дискаунтер" і супермаркетів. Як німецькі ритейлери справляються з проблемой знижок. Ірина Гарслян, директор стратегічного розвитку компанії Nielsen з темою: Особливості та тренди розвитку ВТМ в Україні і в Європі: Думка Покупця. Едуард Ахрамович, генеральний продюсер Art Nation Agency. Тема доповіді: Private Label з популярним персонажем або зіркою - шлях до серця сучасного покупця. А, також, Галина Ободец, директор департаменту ВТМ Лінії магазинів EVA і Вероніка Шляхова, керівник відділу «R & D» Лінії магазинів EVA з темою: Як зробити СТМ ціннішим: вплив упаковки на продукт і торгову марку. Інна Очеретна, генеральний директор ТОВ "Рабен Україна". Сергій Ліщук, партнер консалтингової компанії «Retail4you». Тема доповіді: Що чекає СТМ чи як збільшити маржу в два рази.

Партнерами конференції є: Трансформаційний Партнер - YouCoach, IT Партнер – Спілка автоматизаторів бізнесу, Партнер кофе-брейків - Trevi, Маркетинговий Партнер – Art Nation Agency. Партнёр конференции – Weckerlе

Видео PrivateLabel - 2018
Більш детальна інформація на сайті: www.TradeMaster.UA
Контакти для реєстрації: 067-828-22-59, pr1@trademaster.com.ua
___________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 171 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz