Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Експорт / імпорт » 2019 » Вересень » 20 » Продуктивний вересень у Канаді: LOZOVA MACHINERY демонструють техніку та навчають дилерів

Розміщення новин компаній

Продуктивний вересень у Канаді: LOZOVA MACHINERY демонструють техніку та навчають дилерів

З 10 по 12 вересня у місті Woodstock (провінція Онтаріо, Канада) відбулася виставка Canada Outdoor Farm Show. LOZOVA MACHINERY разом з дилерами Higginson Farm Equipment та Dujin Tooling Inc представили короткі дискові борони ДУКАТ з шириною захвату 3 і 6 метрів та ряд ефективних рішень для аграрної галузі.

Рік тому ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ дебютували на виставці Canada Outdoor Farm Show з дисковою бороною ДУКАТ-6. За цей час місцеві аграрії вже встигли випробувати агрегати у роботі на своїх полях. Канадські фермери відзначають чудову якість обробки ґрунту, високу продуктивність та здатність техніки LOZOVA MACHINERY працювати при будь-яких умовах. Фермери оцінили продуктивність знаряддя та комфорт у застосуванні – машини не потребують додаткового змащування, а унікальні підшипникові вузли не потребують обслуговування.

Так, 6 вересня, напередодні виставки, представники LOZOVA MACHINERY зустрілися з фермерами та дилерами Онтаріо і провели навчання по своїй продукції. Також відвідали декілька господарств, які придбали дискові борони ДУКАТ весною 2019 року. За відгуками аграріїв – усі відзначили високу якість обробки ґрунту, низькі експлуатаційні витрати та залишилися задоволені машинами.

«Дивно приємна машина! – відзначає Боб Фішер (провінція Онтаріо). - Ніколи не думав, що максимум якості може дати дискова борона та такій високій швидкості. Я тільки на лущення стерні зекономив собі майже тиждень часу! А ви собі уявляєте, що таке зайвий тиждень часу в сезон?!»

Крім ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН, відвідувачі виставки ознайомилися з оригінальними підшипниками HARP, спеціально розробленими Харківським підшипниковим заводом для сільгосптехніки - HARP AGRO (з системою ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD) та зі ступічними підшипниковими вузлами HARP AGRO UNIT.

Зауважимо, що ХАРП почав співпрацювати з компанією PNS Tech (Квебек). Перша партія підшипників вже поступила в продаж. PNS Tech планують продавати підшипники ХАРП на території усієї Канади.

Після закінчення виставки ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ проведуть ряд демопоказів у регіоні.
______________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 131 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz