Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Листопад » 28 » Проєкт ДТЕК і ФК Шахтар «Давай, грай!» - кращий в Європі

Розміщення новин компаній

Проєкт ДТЕК і ФК Шахтар «Давай, грай!» - кращий в Європі

«Гірники» випередили «Челсі» і «Ювентус»! У Барселоні на стадіоні «Камп Ноу» нагородили переможця всеєвропейського конкурсу соціальних проєктів More than Football Award 2019. У конкурсі взяли участь 40 клубів Європи. У шорт-лист претендентів на перемогу увійшли «Челсі», «Ювентус», «Рейнджерс» і «Шахтар».

Кращим визнано проєкт ФК «Шахтар» і ДТЕК «Давай, грай!», який реалізується за підтримки UEFA Foundation for Children. Хлопчики і дівчатка від 7 до 12 років безкоштовно займаються футболом з тренерами на 66 майданчиках в 33 містах України. Всього до 2019 року в проект залучено близько 4 500 дітей.

Директор з регіональної політики ДТЕК Енерго Тетяна Оверіна: «Коли ми починали цей проєкт, ми хотіли, щоб спорт, зокрема футбол, став в Україні доступним для всіх, від малого до великого. Нас надихнуло також те, що проєкт «Давай, грай!» розвиває в дітях командний дух, взаємоповагу, відповідальність, ініціативність, креативність. Тому перемога проєкту на такому високому рівні в Європі - це великий успіх і визнання того, що ми на вірному шляху!»
Директор Shakhtar Social Інна Хмизова: «Для нас велика честь отримати нагороду More than Football. Це не тільки визнання, але й відмінна мотивація продовжувати реалізовувати «Давай, грай!» та інші соціальні ініціативи».

Кампанія #Morethanfootball Action Weeks дає можливість футбольним клубам інформувати європейську футбольну спільноту про свої активності в рамках КСВ і підвищувати поінформованість про їх ролі в зміні життя людей на краще. Учасники кампанії #Morethanfootball Action Weeks представляють свої соціальні проєкти на національному та міжнародному рівнях.
_________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 117 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz