Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Травень » 27 » Професійна орієнтація від «Параллели» для старшокласників Маріупольського інтернату

Розміщення новин компаній

Професійна орієнтація від «Параллели» для старшокласників Маріупольського інтернату

Представники «Параллели» – компанії, для якої навчання, розвиток та мотивація персоналу є одними з пріоритетних напрямків, відвідали Маріупольський інтернат, щоб поспілкуватись з учнями випускних класів та допомогти їм у виборі сфери діяльності.

Всі 420 вихованців інтернату отримали солодкі подарунки від «Параллели». А 40 старшокласників, перед якими скоро постане питання вибору майбутньої професії, з цікавістю спілкувались з працівниками «Параллели» та ділились своїми планами на майбутнє.

«Приємно чути, що у дітей є амбіції та бажання досягти високих результатів, - розповіла Наталія Сухова, директор департаменту управління персоналом. – Ми обговорили, як важливо обрати компанію, де будуть представлені всі можливості для професійного росту. Адже, якщо є мета побудувати успішну кар’єру, необхідно постійно навчатись і вдосконалюватись. «Параллель» дає такі можливості своїм співробітникам. Для цього розроблена комплексна програма з навчання та розвитку персоналу, яка дозволяє кожному працівнику отримати нові знання та навички, необхідні як для вдосконалення на своєму робочому місці, так і для переходу на більш високу посаду. Тому тих учнів, у яких після досягнення 18 років з’явиться бажання працювати в мережі АЗС, ми запросили почати кар’єру в нашій компанії та стати частиною нашої дружної команди».
_____________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 134 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz