Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Презентації » 2019 » Серпень » 11 » Програма EY Startup Accelerator компанії EY в Україні розпочинає пошук молодих команд з інноваційними ідеями

Розміщення новин компаній

Програма EY Startup Accelerator компанії EY в Україні розпочинає пошук молодих команд з інноваційними ідеями

Експерти EY знають, як допомогти інноваторам із вибором оптимальної стратегії розвитку проекту, підготовкою документів для спілкування з інвесторами, пошуком та веденням переговорів з інвесторами, юридичним структуруванням майбутнього бізнесу, аналізом ринку та багатьма іншими рутинними, але вкрай важливими для стартапів речами.

Молоді команди – це не про вік, а про стадію розвитку. Ми однаково раді почути досвідчених професорів, винахідників і підприємців, активних айтішників та інженерів, студентів і навіть учнів старших класів школи. Так, ми знаємо декілька школярських проектів, які викликали фурор на головних міжнародних виставках. Важливо, щоб ви були дійсно закохані у свій проект.

Якщо у вас є цікава високотехнологічна розробка в будь-якій індустрії (у вигляді ідеї, прототипу або навіть продукту першого покоління), і вам цікава співпраця з глобальною консалтинговою мережею компаній EY, ми запрошуємо перейти на наш вебсайт, щоб залишити офіційну заявку на участь у відборі. Ми ретельно обираємо стартапи, з якими готові співпрацювати, але гарантуємо, що надамо відповідь кожному, хто розкаже про себе та свою ідею.

Якщо саме ваш проект буде обрано для співпраці, ми підготуємо для вас індивідуальну пропозицію з урахуванням потреб проекту та вашої команди.

Наше ключове завдання – допомогти вашому проекту розвинутись так, щоб ми разом мали змогу отримувати прибуток завдяки його успішності. Для цього ми інвестуємо свої компетенції та час, а також використовуємо можливості глобальної мережі компаній EY.

Якщо ви зацікавились нашою пропозицією, заповніть анкету https://go.ey.com/2yHLIf5, щоб дати нам можливість дізнатися про вас. Кажуть, що Україна – це таємний скарб Кремнієвої долини. Ми хочемо побачити ваші проекти, щоб особисто переконатися в цьому!
_____________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 134 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz