Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Комп'ютери та технології » 2019 » Вересень » 30 » Програмні продукти SAP Business One і SAP NetWeaver забезпечують технічний захист державних інформаційних ресурсів

Розміщення новин компаній

Програмні продукти SAP Business One і SAP NetWeaver забезпечують технічний захист державних інформаційних ресурсів

Результати експертизи SAP Netweaver Application Server та SAP Business One підтвердили відповідність програмних продуктів вимогам нормативних документів системи технічного захисту інформації в Україні в порядку, встановленому законодавством згідно з Нормативним Документом ТЗІ 2.5-004-99, на рівні гарантій Г-2.

“Програмні продукти відповідають вимогам нормативних документів системи технічного захисту інформації в Україні, в обсязі функцій, зазначених у документі “Державна експертиза з технічного захисту інформації комплексу засобів захисту від несанкціонованого доступу програмного продукту SAP Netweaver Application Server. Версія 7. Технічні вимоги” та “Державна експертиза з технічного захисту інформації комплексу засобів захисту від несанкціонованого доступу програмного продукту SAP Business One 9.3. Технічні вимоги”, ― йдеться у відповідних експертних висновках.

Експертні роботи провела компанія «Айді Трейд» з ініціативи компанії «САП-Україна».

SAP NetWeaver Application Server ― це компонент, який виконує функції сервера додатків для рішень компанії SAP та додатків, що розробляються іншими розробниками для платформи SAP.

SAP Business One ― це комплексне рішення для планування ресурсів підприємств малого та середнього бізнесу. SAP Business One є клієнт-серверним додатком, що складається з десктопного клієнта, сервера баз даних, і різних прикладних служб.
________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 173 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz